Jak przypomina portal "Pomponik", pierwszą żoną Krzysztofa Krawczyka była Grażyna Krawczyk. Nie było jej jednak dane zbyt długo nacieszyć się małżeńskim szczęściem. Zaledwie 3 lata po tym, jak stanęli na ślubnym kobiercu, piosenkarz wdał się w romans z Haliną Żytkowiak. Piosenkarz miał nawet specjalnie nie ukrywać swojej nowej miłości.

Burzliwe życie Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk nigdy nie ukrywał, że w jego życiu nie brakowało przygód. Po wyjeździe do Nie stronił od alkoholu i prowadził dość imprezowy styl życia. Nie unikał też romansów. W jednym z wywiadów zdradził, że kiedyś "nie potrafił być wiernym mężem". Dodał, że żałuje, że skrzywdził swoje dwie pierwsze żony niewiernością.

Pierwszą żoną Krzysztofa Krawczyka była jego szkolna miłość Grażyna Adamus. Kobieta miała nadzieję, że będzie wiodła szczęśliwe życie u boku ukochanego, ale niestety po trzech latach małżeństwa dowiedziała się o tym, że artysta ją zdradza.

"Złapałam ich. Krzysztof był u niej w pokoju. Nie nakryłam ich w łóżku, ale wparowałam do niej do pokoju i zapytałam: 'Gdzie jest Krzysztof?'. Krzysztof był w łazience. I wszystko się posypało" - wspominała Grażyna Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem".

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk

Związek Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak

Kochanką, która miała rozbić pierwsze małżeństwo Krawczyka, była Halina Żytkowiak. Ich znajomość zaczęła się w 1969 roku, kiedy młoda piosenkarka zaczęła współpracować z zespołem Trubadurzy, w którym występował Krawczyk.

Grażyna Krawczyk przyznała, że wspólnie z mężem starali się o dziecko, ale bezskutecznie. "Halina okazała się szybsza" - powiedziała z goryczą pierwsza żona piosenkarza, przypominając, że w 1973 roku urodził się Krzysztof Junior, który był owocem związku piosenkarza właśnie z Żytkowiak.

Trwałym okazało się jednak dopiero małżeństwo Krzysztofa i Ewy Krawczyków, z którą artysta był do dnia swojej śmierci 5 kwietnia 2021 roku.

Ewa i Krzysztof Krawczykowie/YouTube @Piotr
Ewa i Krzysztof Krawczykowie/YouTube @Piotr
Ewa i Krzysztof Krawczykowie/YouTube @Piotr

To też może cię zainteresować: Odeszła gwiazda polskiej sceny muzycznej. Artystka biła rekordy popularności w okresie PRL, odeszła niemal w całkowitym zapomnieniu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Chłopiec wiele lat mieszkał w domu dziecka. Nie pamiętał ani swojej mamy, ani rodziny. Pewnego dnia wszystko się zmieniło

O tym się mówi: Sieć obiegło nagranie z jednej z polskich świątyń. Zachowanie nastolatka widocznego na filmie, nie mieści się w głowie