Jeden z portali plotkarskich donosił niedawno, że Edyta Górniak bezskutecznie starała się o posadę jurorki w "The Voice of Poland". Bliżej tej sprawie przyjrzeli się dziennikarze portalu "Pomponik". Z ich ustaleń wynika, że doniesienia te nie miały zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Poznajcie szczegóły!

Współpraca Edyty Górniak z TVP

Edyta Górniak należy do grona tych gwiazd, które nie mają oporów przed współpracą z TVP. Była jedną z gwiazd sylwestrowego koncertu Telewizji Polskiej, na którym zresztą pojawiła się wspólnie ze swoim synem Allanem Krupą. Ostatnio była przewodniczącą jury w polskich preselekcjach do Eurowizji 2023.

Widzowie stacji mieli okazję oglądać ją również w fotelu trenera "The Voice of Poland". Była jedną z trenerek, która żywo reagowała na występy uczestników, często nie będąc w stanie powstrzymać łez. Ostatecznie jednak gwiazda zdecydowała się odejść z muzycznego show.

Jakiś czas temu portal "Pudelek" informował, że Edyta Górniak negocjowała ze stacją swój powrót do muzycznego show TVP.

Edyta Górniak/YouTube @Polski Kanał YouTube
Edyta Górniak/YouTube @Polski Kanał YouTube
Edyta Górniak/YouTube @Polski Kanał YouTube

Prawda czy fałsz?

"Edyta Górniak chciała wrócić do "The Voice", o czym dała znać producentom. Niestety ci skomplementowali już skład i nie wzięli jej pod uwagę" - informował "Pudelek", podając, że w składzie trenerskim kolejnej edycji zasiądzie ten sam skład, co poprzednio.

Z ustaleń dziennikarzy "Pomponika" wynika, że wspomniane doniesienia są całkowicie "wyssane z palca". Zdaniem osoby z bliskiego otoczenia Edyty Górniak jest to celowe działanie, które ma na celu "zburzenie spokoju i wizerunku" artysty.

"Artystka nie narzeka aktualnie na brak pracy i przez najbliższy czas nie będzie. Jest tyle wspaniały propozycji, że nie wiadomo co odrzucić" - dodaje znajomy artystki.

Do zamieszania odniosła się również sama Edyta Górniak, która w mediach społecznościowych zamieściła wymowny wpis, wskazując, że "chyba nawet wie kto, zamówił taki tytuł".

Relacja Edyty Górniak/Instagram @Edyta Górniak
Relacja Edyty Górniak/Instagram @Edyta Górniak
Relacja Edyty Górniak/Instagram @Edyta Górniak

Chcielibyście powrotu Edyty Górniak do "The Voice of Poland"?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Piotra Żyły. Mistrz świata "nie czuje się w pełni dobrze"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moja teściowa wynosi na balkon wszystko, czego nie chce wyrzucić. Teraz ma tam wysypisko śmieci

O tym się mówi: Wpis internautki dotyczący seniorów wywołał w sieci burzę. "Jak widzę staruchów to"