Jak przypomina portal "Pomponik", Zbigniew Wodecki niespodziewanie odszedł 22 maja 2017 roku. Był to ogromny cios dla jego najbliższych, przyjaciół oraz fanów. Jedną z osób, z którą artysta miał wyjątkową relację, była Olga Bończyk. Artystka przyznała, że ona i Wodecki mieli wiele planów, których niestety nie udało im się zrealizować.

Odejście Zbigniewa Wodeckiego

Zbigniew Wodecki zmarł w wieku 67. lat. Na początku maja 2017 roku trafił do szpitala, czego powodem były problemy kardiologiczne. Artyście wszczepiono bajpasy. Niestety po zabiegu doszło do komplikacji. U piosenkarza doszło do rozległego udaru i choć lekarze robili wszystko, co było w ich mocy, życia Wodeckiego nie udało się uratować.

Choć do mediów docierały informacje o pogarszającym się stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego, nikt nie dopuszczał do siebie myśli, że może go zabraknąć. Niestety doszło do najgorszego.

Zbigniew Wodecki/Youtube @Nike Shox
Zbigniew Wodecki/Youtube @Nike Shox
Zbigniew Wodecki/Youtube @Nike Shox

Współpraca Olgi Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego

Nie jest tajemnicą, że Olga Bończyk wielokrotnie występowała ze Zbigniewem Wodeckim. W wielu wywiadach podkreślała, że łącząca ją z artystą relacja była wyjątkowa. Nie inaczej było w rozmowie z dziennikarką portalu "Jastrząb Post". Bończyk przyznała, że zawsze będzie wspominała Wodeckiego z sentymentem i czułością.

Dodała też, że jest niezwykle wdzięczna losowi, że dane było jej nie tylko poznać Wodeckiego, ale także występować razem z nim na scenie. Bończyk nie ukrywa, że mieli jeszcze wiele wspólnych planów, których realizację uniemożliwiło niespodziewane odejście artysty.

Olga Bończyk, Zbigniew Wodecki/YouTube @Węgorzewo.TV
Olga Bończyk, Zbigniew Wodecki/YouTube @Węgorzewo.TV
Olga Bończyk, Zbigniew Wodecki/YouTube @Węgorzewo.TV

Olga Bończyk wyznała, że ich znajomość była wyjątkowa i jak dodała, była to zasługa wyjątkowości samego Wodeckiego. "Sam Zbyszek był wyjątkowy, więc i ta znajomość była z całą pewnością wyjątkowa" - powiedziała.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Piotra Żyły. Mistrz świata "nie czuje się w pełni dobrze"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Teściowa obraziła się, bo nie chcę sprzedać odziedziczonego mieszkania. Wolę mieć dach nad głową na wypadek rozwodu

O tym się mówi: Agnieszka Chylińska ostrzega swoich fanów. Oszuści wykorzystali jej wizerunek