Wynajęliśmy mieszkanie na dwa lata. Wtedy mogą wziąć blok kopiejek jako kaucję. Oczywiście musiałam pożyczyć pieniądze od rodziców Teraz spłacamy dług wobec mamy bez odsetek, a dług wobec banku spłacamy z odsetkami

Dwa lata temu urodziła się moja córka. Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim, ale z zawodu jestem księgową, więc pewne rzeczy mogę załatwić zdalnie. Pomagam komuś wypełnić oświadczenie, komuś innemu złożyć raport. Pobieram kilkaset złotych za dokument, co wydaje kilka tysięcy miesięcznie. To normalna pensja w naszym mieście. Dlatego uważam, że pomaganie członkom rodziny jest w porządku.

Nie dam się pozbawić dachu nad głową!

Mój mąż i ja darzyliśmy się pasją i miłością przez kilka pierwszych lat. Teraz trochę wyblakło. Nie było kłótni, ale przestało już iskrzyć między nami. Nie topimy się, gdy jesteśmy obok siebie. Teściowa ostudziła nasz związek. Ma na imię Karolina i jest na emeryturze. Urodziła dwójkę dzieci w odstępie 17 lat, a najmłodszy to mój mąż. Spóźnione dziecko, które zawsze pozostaje małe dla mamy. Nadal go dogląda jak pięciolatka.

Najpierw przyszła zobaczyć, jak karmię jej syna, sprzątam toaletę i piorę jego ubrania. Musiałam się z nią ostro kłócić i groziłam rozwodem, żeby ją uspokoić.
Postanowiłam zająć się narodzinami wnuczki. Musiałam jeszcze raz bronić naszych granic i pokazać teściowej, gdzie zostały wyznaczone. Przez dziesięć miesięcy, wszystko było w porządku. Teraz znowu dała o sobie znać.

Moja babcia miała starszą siostrę, która mieszkała w pobliskim mieście. Nie ma dzieci, a jej mąż nie żyje. Dlatego ja i moja mama teraz jesteśmy jej jedyną rodziną. Przyjechali wszyscy, aby świętować 2 urodziny naszej córki, a moja mama, niechcący wspomniała, że ​​chce mi zostawić spadek. Teściowa wiedziała, o co trzeba zawalczyć i od razu zaczęła naciskać na przyjęcie spadku, sprzedaż odziedziczonego mieszkania i kupno większego metrażu. Mąż ją poparł, ale ja odmówiłam. Przynajmniej nie zostanę z niczym, gdy teściowa osiągnie cel i doprowadzi do naszego rozwodu.

Zerknij: Doda ma powody do zadowolenia. Artystka może liczyć na spore odszkodowanie. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Skuteczna modlitwa o zdrowie bliskich. Te słowa przyniosą ulgę