Jak przypomina portal "Goniec", za nami krajowe preselekcje do Eurowizji 2023. Po koncercie w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Wielu internautom nie spodobał się wybór Blanki na reprezentantkę Polski. Widzowie krytykowali również wizualne efekty w postaci pokazu laserów, a także gęstego dymu, które mocno utrudniały oglądanie koncertu.

Kontrowersje po preselekcjach do Eurowizji

TVP wyemitowała koncert "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję", podczas którego jurorzy oraz widzowie wybierali artystę, który będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji. Koncert wzbudził w sieci sporo emocji. Internauci nie kryli rozczarowania niektórymi występami, a dla wielu nie do przyjęcia było to, że preselekcje wygrała Blanka.

Mocno krytykowano również efekty specjalne pojawiające się w czasie występów. Wielu internautów nie miało wątpliwości, że lasery i dym, które w założeniu miały uatrakcyjnić występy, przyniosły efekt całkowicie odwrotny.

"Dlaczego oni muszą tyle efektów nakładać? Myślałam, że mi się telewizor popsuł" - czytamy w jednym z licznych negatywnych komentarzy. "Trochę z tym dymem przesadzili, prawie ich nie widać" - wskazywał kolejny internauta.

Lista zarzutów jest spora

Strona techniczna nie była jedynym, co internauci krytykują w preselekcjach. Nie brakuje głosów, że muzycy, którzy zaprezentowali się na scenie, nie zaprezentowali szczególnie wysokiego poziomu. Jako pierwsza wystąpiła Natasza Urbańska, która nie może zaliczyć do szczególnie udanych. Internauci byli wobec niej bezlitośni, wytykając jej każdy fałsz.

Wielu internautów jest zdania, że nasz kraj powinien reprezentować Jann który, choć nie zawsze śpiewał czysto, zrobił prawdziwe show na miarę Eurowizji. Pojawiają się opinie, że Blance będzie bardzo trudno wybić się w czasie Konkursu Eurowizji piosenką "Solo".

A wy, co sądzicie o koncercie "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję"?

To też może cię zainteresować: Natasza Urbańska nie ma powodów do zadowolenia. Internauci jasno dali do zrozumienia, co sądzą o jej występie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maryla Rodowicz przeszła prawdziwą metamorfozę. Wszystko z miłości do tenisa. O czym mowa

O tym się mówi: Słowa Marty Kaczyńskiej nie spodobają się jej stryjowi. Dla Jarosława Kaczyńskiego mogą być poważnym problemem