Jak przypomina portal "Super Express", Marta Kaczyńska regularnie zamieszcza swoje felietony w tygodniku "Sieci". Zwykle jej komentarze są przychylne obozowi władzy, na którego czele stoi jej stryj - Jarosław Kaczyński. Ostatni felieton Kaczyńskiej może jednak okazać się kłopotliwy dla prezesa PiS. Wszystko przez nawiązanie do przymusu jedzenia robaków, który zdaniem polityków zamierza wprowadzić opozycja po wygranych wyborach jesienią tego roku. Poznajcie szczegóły!

W obronie mięsożernych

Politycy Zjednoczonej Prawicy próbują przekonać Polaków, że opozycja zamierza po wygranych wyborach wprowadzić zakaz jedzenia mięsa, zmuszając obywateli do wprowadzenia do swojej diety robaków. Sam Jarosław Kaczyński składa deklaracje, że od jego partii obywatele nigdy nie usłyszą zakazu jedzenia mięsa, nakazu zmiany samochodu, czy ograniczenia ilości kupowanych ciuchów.

Okazuje się jednak, że w kwestii jedzenia robaków, tak kategorycznego stanowiska nie ma nawet bratanica Kaczyńskiego. Marta Kaczyńska w 2018 roku napisała felieton, w którym odnosi się do kwestii obecności owadów w diecie w sposób dość przychylny.

Jarosław Kaczyński/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość

Marta Kaczyńska o insektach w diecie

Marta Kaczyńska w 2018 roku bardzo pochlebnie wypowiadała się na temat kwestii konsumpcji owadów. Jak podkreślała, hodowla owadów nie tylko nie wymaga miejsca, czy wody, ale także nie prowadzi do zanieczyszczenia środowiska i w przeciwieństwie do tradycyjnej hodowli zwierząt, nie prowadzi do emisji gazów cieplarnianych.

Kaczyńska w swoim felietonie podkreśliła, że upodobania Polaków z czasem będą musiały się zmienić, a insekty stanowić będą ważny element naszej diety. Jej zdaniem, jest to tylko "kwestia czasu".

Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska

Myślicie, że odkopany felieton Kaczyńskiej może stanowić problem dla obozu władzy, na którego czele stoi Jarosław Kaczyński?

To też może cię zainteresować: Wraca sprawa Madeleine McCann. 21-letnia Polka jest przekonana, że to ona jest zaginioną dziewczynką. Prywatny detektyw przeprowadził istotne badania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Elżbieta Jaworowicz przechodzi trudne chwile. Jej pozycja zawodowa jest mocno zagrożona. Chodzi o wyrok sądowy

O tym się mówi: Bohater "Chłopaków do wzięcia" przerywa milczenie. Wyjawił, dlaczego nie pokazuje swojej żony