Media na całym świecie obiegły szokujące wieści o tym, że pewna Polka ma być poszukiwaną od wielu lat Madeleine McCann. Trzyletnia Brytyjka zaginęła w 2007 roku w Portugalii, gdzie przebywała z rodzicami na urlopie. Julia Faustyna z Polski przekonuje, że to ona może być zaginioną dziewczynką, wskazując na rzekome podobieństwo do małej Madeleine. Młoda kobieta postanowiła stworzyć profil na Instagramie, na którym pojawiają się dowody mające potwierdzać tę teorię.

Sprawą zajął się prywatny detektyw, który przeprowadził ważne badanie, mające poświadczyć, czy Julia rzeczywiście może być zaginioną dziewczynką. Jaki jest jego wynik?

Znany prywatny detektyw przeprowadził kluczowe badanie w sprawie Madeleine McCann. Czy Julia Faustyna naprawdę jest zaginioną dziewczynką?

Na badanie biometryczne – bo o takim mowa – zdecydował się Francisco Marco. Detektyw postanowił rozwiać wątpliwości w tej kwestii. W rozmowie z hiszpańską stacją radiową RAC1 opublikował wyniki i przekonywał, że nie dostrzega cech wspólnych między badanymi osobami.

Detektyw przyznał również, że Polka zdobyła poprzez swoje działania spory rozgłos i ma wielu obserwatorów w social mediach.

Myślę, że to oszustwo, ale nie mogę tego stwierdzić bez dowodów. Ta dziewczyna skontaktowała się z policją i nikt nie zwrócił na nią uwagi, a później otworzyła konto na Instagramie, na którym ma teraz tysiące obserwujących, podczas gdy wcześniej miała ich bardzo niewielu - stwierdził Francisco Marco.

Do sprawy odnieśli się już rodzice dziewczyny i wyjaśnili, że zachowanie Julii wynika z zaburzeń psychicznych, jakie posiada i zaprzestania leczenia. Dziewczyna żąda od rodziny zgody na badania DNA.

Jak informował portal "Życie News": DODA BOHATERKĄ KOLEJNEGO REALITY SHOW W POLSACIE. PIOSENKARKA UJAWNIA KULISY WSPÓŁPRACY ZE STACJĄ. PADŁY ZASKAKUJĄCE SŁOWA O EDWARDZIE MISZCZAKU

Przypomnij sobie: TO JUŻ DWA LATA, ODKĄD NIE MA WŚRÓD NAS RYSZARDA KOTYSA. AKTOR ZASŁYNĄŁ ROLĄ W „ŚWIECIE WEDŁUG KIEPSKICH”, JEDNAK ZAGRAŁ W OGROMNEJ LICZBIE PRODUKCJI

Portal "Życie News" pisał również: PAULINA KRUPIŃSKA BARDZO WYLEWNIE O MĘŻU. GWIAZDA PRZEKONUJE, ŻE ZNA GO Z KOMPLETNIE INNEJ STRONY. CZY PIOSENKARZ PRYWATNIE ZACHOWUJE SIĘ INACZEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KATARZYNA DOWBOR ZDRADZIŁA SEKRETY REGULAMINU PROGRAMU „NASZ NOWY DOM”. WIADOMO JUŻ, DO CZEGO MAJĄ PRAWO UCZESTNICY SHOW. JEDEN Z ZAPISÓW ZDUMIEWA