Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku, a para doczekała się dwójki dzieci – córki Antoniny i syna Jędrzeja. Nie da się ukryć, że związek modelki i prezenterki „Dzień Dobry TVN” i wokalisty Zakopower od lat budzi sporo kontrowersji, a doniesienia o trudnym charakterze artysty, co ma przyczyniać się do domniemanych kryzysów w ich małżeństwie przeszły już do medialnych legend. Mimo licznych plotek na ten temat para wciąż jest razem.

Paulina Krupińska nie ukrywa tego, że z mężem pozostają związkiem bardzo prawdziwym i całkowicie naturalnym, więc jeśli dochodzi do sprzeczek czy kłótni – co jest nieuniknione w przypadku bliskiej relacji dwojga ludzi – to czasem bywa gorąco. Jednak oboje nie dzielą się swoimi prywatnymi sprawami ze światem i unikają medialnych zwierzeń.

Paulina Krupińska szczerze o mężu. Jaki Sebastian Karpiel-Bułecka jest na co dzień. Prezenterka zdradziła, że „zna go od zupełnie innej strony”

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Paulina Krupińska po raz kolejny podkreśliła, że rzadko wypowiada się na temat ukochanego i ta sama zasada obowiązuje Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Przyznaje, że postać jej męża w mediach jest owiana pewną tajemnicą, a jednocześnie nie da się przecież ukryć tego, że ma rodzinę. Dodała, że w momencie, gdy pojawiły się dzieci jej mąż nabrał wiatru w żagle i działa z podwójną mocą, bo chce być zdrowi i pełen sił dla córki i syna.

Stwierdziła również, że zna go z zupełnie innej strony niż widzą go media, a poza kamerami jest niezwykle troskliwy i tonuje wiele trudnych emocjonalnie sytuacji.

Jak się czymś przejmowałam, że ktoś coś napisał, to mówił mi, że powinnam się przejmować dopiero, jak on mi coś powie, albo jak powie mi to ktoś bliski. Cieszę się, że ja mogę go wspierać z drugiej strony – wyznała.

Jak informował portal "Życie News": TRENER POLSKICH SKOCZKÓW ZDECYDOWAŁ SIĘ NA NIESAMOWITY GEST WOBEC PIOTRA ŻYŁY. TO OGROMNE POŚWIĘCENIE THOMASA THURNBICHLERA. ZYSKAŁ PODZIW KIBICÓW

Przypomnij sobie: DOROTA WELLMAN WYJAŚNIŁA, SKĄD BIERZE SIĘ JEJ NIECHĘĆ DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH. GWIAZDA „DZIEŃ DOBRY TVN” ZDRADZIŁA, CZEMU NIE CHCE ZAKŁADAĆ KONTA

Portal "Życie News" pisał również: BYŁA PARTNERKA JAKUBA RZEŹNICZAKA W MOCNYCH SŁOWACH O POSTĘPOWANIU MIKOŁAJA K. WZIĘŁA W OBRONĘ MATKĘ DZIECI AKTORA. POWODEM NIEPŁACENIE ALIMENTÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KATARZYNA SKRZYNECKA NIE WYTRZYMAŁA I POSTANOWIŁA PRZERWAĆ WYWIAD. REAKCJA AKTORKI BYŁA NIESPODZIEWANA. GWIAZDA NIE ODPOWIEDZIAŁA NA WAŻNE PYTANIE