Choć dla wielu jest to niezrozumiałe to Dorota Wellman wciąż nie zdecydowała się na założenie konta w mediach społecznościowych. Dziennikarka, znana od lat z duetu prowadzących „Dzień Dobry TVN” jest uwielbiana przez widzów ze względu na swoje niebanalne poczucie humoru i świetne współgranie z Marcinem Prokopem.

Popularność Doroty Wellman nie przełożyła się jednak na Internet, gdyż gwiazda TVN od lat konsekwentnie unika aktywności w mediach społecznościowych. Pojawia się jedynie w materiałach kolegów ze studia i na oficjalnych kanałach TVN. Nie ma również zamiaru zmieniać tego stanu, mimo zachęt ze strony licznych fanów. Dlaczego?

Dorota Wellman unika prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych. Dziennikarka ma swoje powody. Tylko jedna rzecz mogłaby to zmienić. Jaka?

Dziennikarka przyznała w jednym z wywiadów, że ma opory przed mówieniem o swoim życiu prywatnym i unika takich tematów. Utrzymanie prywatności na dotychczasowym poziomie byłoby znacznie trudniejsze, gdyby był aktywna w social mediach. Przyznaje też, ze na tyle często pojawia się w telewizji, a tym samym w domach Polaków, że nie chce, by jej osoba „ się przejadła”.

Zdradziła jednak, że gdyby kiedykolwiek zdecydowała się na założenie konta to doskonale wie, jaką tematykę by obrała i czego by ono dotyczyło. Chodzi o pracę!

Myślę, że kulisy telewizji, pracy w telewizji, w ogóle mojej pracy byłyby interesujące, bo nigdy tam nie zaglądamy. Dla samego fotografowania się, że rano wstałam albo właśnie się kładę, zjadłam naleśnika… to nie jest mój świat – przekonuje.

Jak informował portal "Życie News": WIADOMO JUŻ, CO O NOWYM HITOWYM PROGRAMIE TVP SĄDZĄ WIDZOWIE STACJI. OPINIE SĄ NIEMAL JEDNOZNACZNE. CZY JEST SZANSA, ŻE NA STAŁE ZAGOŚCI NA ANTENIE

Przypomnij sobie: ROKSANA WĘGIEL ZAPREZENTOWAŁA SIĘ PUBLICZNIE MOCNO ODMIENIONA. WIELU FANÓW MIAŁO PROBLEM Z JEJ ROZPOZNANIEM. WOKALISTKA ODESZŁA OD DAWNEGO WYGLĄDU

Portal "Życie News" pisał również: DODA PRZECHODZI TRUDNE CHWILE. WOKALISTKA POINFORMOWAŁA O PROBLEMACH ZDROWOTNYCH W RODZINIE. FANI POSPIESZYLI Z ŻYCZENIAMI POWROTU DO ZDROWIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: OTO DOWÓD, ŻE ZWIERZĘTA MAJĄ CZĘSTO WIĘCEJ MIŁOŚCI NIŻ LUDZIE. ŹREBAK, KTÓREGO MATKA ZOSTAWIŁA PO PORODZIE PRZYGARNIĘTY PRZEZ KLACZ ZE ZŁAMANYM SERCEM