Jak informuje serwis O2, rok 2023 nie zaczął się dla Dody szczególnie przyjemnie. Rodzina znanej wokalistki po raz kolejny mierzy się z poważnymi problemami. Tym razem, chodzi o kłopoty zdrowotne ojca gwiazdy, Pawła Rabczewskiego. Co się dzieje?

O pojawieniu się perturbacji natury zdrowotnej w rodzinie Doroty Rabczewskiej było głośno już cztery lata temu, gdy zasmucona i przejęta gwiazda postanowiła zawiesić czasowo swoją karierę, aby móc skupić się na bliskich. Poinformowała wówczas, że wśród najbliższych pojawił się nowotwór, a później wyszło na jaw, że chodzi o jej tatę. Szczęśliwie, nie była to złośliwa postać. Były sportowiec przeszedł operację i po jakimś czasie wrócił do pełni sił.

Zdrowotne kłopoty taty Dody. Wokalistka poinformowała o trudnych chwilach dla swojej rodziny za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co się dzieje?

Po tamtej sytuacji Doda w rozmowie z Plejadą przekonywała, że już nigdy nie wyjedzie w Boże Narodzenie poza Polskę, gdyż po chorobie ojca dotarła do niej kruchość i ulotność życia. Nie chce mieć nigdy sobie za złe, że spędziła święta na plaży bez najbliższych.

Teraz okazało się, że Paweł Rabczewski znów mierzy się z problemami zdrowotnymi. To z pewnością trudny czas dla jego córki, syna i ukochanej żony. Ojciec Dody ma za sobą kolejną operacje, a piosenkarka publicznie podziękowała za opiekę nad tatą.

Podziękowania dla dr Przemysława Zębalskiego ze Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie za sprawnie przeprowadzoną operację u mojego taty oraz pielęgniarkom z oddziału chirurgii ogólnej za opiekę. Dziękuje wam - napisała na InstaStories.

Jak informował portal "Życie News": 2023 ROK NIEZWYKLE SZCZĘŚLIWY DLA TRZECH ZNAKÓW ZODIAKU. ROK CZARNEGO KRÓLIKA PRZYNIESIE OGROM MOŻLIWOŚCI, MIŁOŚĆ I PIENIĄDZE. KTO BĘDZIE MIAŁ FART

Przypomnij sobie: EWA BŁASZCZYK NIE KRYJE RADOŚCI. WIADOMO, W JAKIM STANIE AKTUALNIE ZNAJDUJE SIĘ CÓRKA AKTORKI. NAWET LEKARZE SĄ ZASKOCZENI TYM, CO DZIEJE SIĘ Z OLĄ

Portal "Życie News" pisał również: INTERNAUCI ZACHODZĄ W GŁOWĘ, CZY TO NAPRAWDĘ TA SAMA KOBIETA. KOBIETA ROBI FURORĘ W SIECI DZIĘKI SWOIM ODMŁADZAJĄCYM MAKIJAŻOM. TO PRAWDZIWA MAGIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MEDIA ZELEKTRYZOWAŁA WIEŚĆ O NOWYM ZWIĄZKU DOROTY RABCZEWSKIEJ. NA TEMAT DODY POSTANOWIŁ WYPOWIEDZIEĆ SIĘ JEJ UKOCHANY. CO MÓWI O NIEJ DARIUSZ PACHUT