Nie da się ukryć, że emitowany na antenie stacji Polsat program „Nasz Nowy Dom” od lat budzi wielkie zainteresowanie widzów i cieszy się naprawdę sporą popularnością. Program od lat prowadzi Katarzyna Dowbor, która wkłada wiele serca w odbudowanie nie tylko domów, ale często i życia zgłoszonych do programu rodzinom.

Metamorfozy domów robią wielkie wrażenie, a ekipy remontowe robią więcej niż są w stanie, aby zapewnić mieszkańcom komfort. Widzowie od lat zastanawiają się jednak, jakie wymagania trzeba spełniać, aby dostać się do programu i jakie zapisy kryje regulamin na podpisanie którego decydują się osoby biorące udział w show. Co wolno uczestnikom po przebudowie? Czy produkcja ma prawo odebrać dom rodzinie? Na te pytania zdecydowała się odpowiedzieć Katarzyna Dowbor! Będziecie zaskoczeni!

Katarzyna Dowbor o zasadach obowiązujących rodziny, którym udało się pomóc ekipie „Nasz Nowy Dom”! Co jest zabronione po remoncie?

W sieci od pewnego czasu krążą plotki o tym, że w określonych przypadkach produkcja ma prawo do odebrania nieruchomości, którą wyremontowała. Katarzyna Dowbor postanowiła zdementować te doniesienia i zapewniła, że produkcja programu nie może nikomu zabrać domu. Jest jednak ważny warunek – rodzina, która podpisała z programem umowę musi po remoncie mieszkać w domu przynajmniej przez rok.

Dowbor zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie pewnej kobiety, która usłyszała, że produkcja zabiera domy po dwóch latach od emisji odcinków.

Byłam zszokowana, że ktoś taką plotkę puścił, ponieważ nigdy w życiu cudzej własności byśmy nie zabrali. My wchodzimy jako goście, remontujemy i wychodzimy – dodała w rozmowie z Pomponikiem.

Jak informował portal "Życie News": KSIĄŻĘ HARRY ZDECYDOWAŁ SIĘ NA NIETYPOWY KROK. NA SYNA KAROLA SPADA NOWA FALA NEGATYWNYCH OPINII. ZA BILET NA SPOTKANIE Z NIM TRZEBA ZAPŁACIĆ FORTUNĘ

Przypomnij sobie: KSIĄŻĘ HARRY JASNO O TYM, JAK KARMIONO GO KŁAMSTWAMI O ODEJŚCIU UKOCHANEJ MAMY. W SWOICH NAJNOWSZYCH WSPOMNIENIACH OSTRO WYRAZIŁ SIĘ O KRÓLU KAROLU

Portal "Życie News" pisał również: KATARZYNA SKRZYNECKA NIE WYTRZYMAŁA I POSTANOWIŁA PRZERWAĆ WYWIAD. REAKCJA AKTORKI BYŁA NIESPODZIEWANA. GWIAZDA NIE ODPOWIEDZIAŁA NA WAŻNE PYTANIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOROTA WELLMAN WYJAŚNIŁA, SKĄD BIERZE SIĘ JEJ NIECHĘĆ DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH. GWIAZDA „DZIEŃ DOBRY TVN” ZDRADZIŁA, CZEMU NIE CHCE ZAKŁADAĆ KONTA