Nie da się ukryć, że książę Harry płynie obecnie na fali niesamowitej wręcz popularności, jednak otrzymuje tak samo dużo pozytywnego, jak i negatywnego feedbacku. Wokół księcia zrobiło się naprawdę gorąco – najpierw za sprawą serialu dokumentalnego na Netflixie, a obecnie przez autobiografię „Spare”, która wywołuje wielkie zamieszanie.

Media nieustannie rozpisują sią o księciu, ale sam Harry otrzymuje sporo bardzo nieprzyjemnych komentarzy ze strony zwykłych ludzi. Okazuje się, że były Sussex zdecydował się zorganizować spotkanie, jednak aby wziąć w nim udział trzeba będzie zapłacić naprawdę sporo. Ile dokładnie?

Książę Harry spotka się z czytelnikami, jednak za bilet wstępu na spotkanie trzeba zapłacić niemałą sumę. Nie każdego będzie na to stać!

Autobiografia księcia doczekała się wielkiego zainteresowania i sprzedaje się niczym świeże bułeczki. Okazuje się jednak, że żona Harry’ego nie jest do końca zadowolona z tego, jak bardzo szczery był książę w odkrywaniu tajemnic swojego życia i dzieleniu się nimi ze światem. Zainteresowanie Sussexami rośnie, jednak coraz mniej osób ma o nich dobrą opinię.

Brat następcy brytyjskiego tronu korzysta zatem, ile może na zainteresowaniu mediów swoją osobą. Według doniesień New York Post, publiczne wystąpienie Harry’ego od chwili publikacji „Spare” będzie miało miejsce w marcu. Książę ma być gościem specjalnym szczytu biznesowego w San Francisco.

Organizator wydarzenia poinformował, że syn króla Karola III pojawi się podczas trwającego dwa dni konwentu, a za spotkanie z nim trzeba będzie sporo zapłacić. Ile? Wejściówka kosztuje 995 dolarów.

Jak informował portal "Życie News": BARBARA BURSZTYNOWICZ WYJAWIŁA SEKRET SPRZED LAT. GWIAZDA SERIALU „KLAN” OPOWIEDZIAŁA O NIEPRZYJEMNYM ZDARZENIU. DOSTAŁA WYSOCE NIEMORALNĄ OFERTĘ

Przypomnij sobie: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE

Portal "Życie News" pisał również: NOWY PROGRAM SPOŁECZNY ZDOBYWA DUŻĄ POPULARNOŚĆ. KAŻDY MIESZKANIEC POLSKI MA ZYSKAĆ SZANSĘ NA 1300 ZŁOTYCH DOCHODU BEZWARUNKOWO. CO TO DLA NAS OZNACZA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DAWID WOLIŃSKI MOCNO ZASKOCZYŁ SWOICH OBSERWATORÓW NA INSTAGRAMIE. PROJEKTANT W BASENIE TAKIM, JAK GO BÓG STWORZYŁ. ZDECYDOWANIE MA SIĘ CZYM POCHWALIĆ