Nie da się ukryć, że Barbara Bursztynowicz większości Polaków zapadła w pamięci za sprawą wieloletniego udziału w telenoweli „Klan”, w której wciela się w rolę Elżbiety Chojnickiej. Aktorka w nowym wywiadzie ujawniła swój wielki sekret sprzed lat. Tego nikt się nie spodziewał! Gwiazda przyznaje, że aktorstwo nie było dla niej łatwe i często musiała stoczyć walkę z samą sobą przed wejściem na plan.

To jednak nie wszystko – przyznała również, że jej kariera z pewnością wyglądałaby inaczej, gdyby godziła się na „załatwianie” ról poprzez sypianie z reżyserami czy producentami. To szokujące wyznanie zelektryzowało opinię publiczną. Bursztynowicz przyznała otwarcie, że rola Elżbiety zaszufladkowała ją być może na zawsze, ale lubi tę postać mimo wszystko.

Aktorka nie ukrywa też, że kariera w młodości mogła się potoczyć inną drogą. Na samym początku otrzymała propozycję od Stanisława Barei, lecz mentorka aktorki, wielka Aleksandra Śląska odradziła jej tę współpracę, przekonując, że rola w jego produkcjach nie będzie ją zawodowo budować.

Odważne wyznanie Barbary Bursztynowicz. Aktorka musiała się zmierzyć z ohydną propozycją

Bursztynowicz przyznała w rozmowie z Plejadą, że otrzymywała sporo propozycji ról, jednak zdarzały się takie, przy których musiałaby złamać swoje twarde zasady moralne, a to nie wchodziło w grę. Wyjaśniła, że na czwartym roku szkoły teatralnej po dyplomowym przedstawieniu otrzymała propozycję od znanego reżysera na zdjęcia próbne do filmu.

Gdy się na nich pojawiła, przed nią swoje umiejętności zaprezentowała inna aktorka, której niemal od razu podziękowano. Reżyser podszedł do Bursztynowicz, dwuznacznie oznajmiając, że ma tę rolę w kieszeni, ale w zamian za „bliższe poznanie się”. Aktorka była wówczas mężatką. Natychmiast odrzuciła jego zaloty, ale jej reakcja nie zrobiła na mężczyźnie większego wrażenia. Skwitował to jedynie krótkim „twój wybór”.

Poczułam ogromną bezsilność. Nie byłam w stanie uwierzyć, że już na początku zawodowej drogi, spotyka mnie takie upokorzenie. Miałabym zapłacić ciałem za możliwość zagrania w filmie? – wyjawiła w rozmowie, wyjaśniając, że nie był to jedyny raz, ale w tamtych czasach był to temat tabu.

Jak informował portal "Życie News": PORAŻAJĄCY PROCEDER DOTYKA WIĘKSZOŚCI RZEK W POLSKICH GÓRACH. TURYŚCI, OCZYSZCZALNIE I PENSJONATY SĄ BEZLITOŚNI. MIESZKAŃCY MÓWIĄ O PLADZE TRUCICIELI

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCA SYTUACJA PODCZAS ŚLUBNYCH UROCZYSTOŚCI. PANNA MŁODA PODCZAS WYJĄTKOWEGO DNIA ZACZĘŁA RODZIĆ. POSTANOWIŁA DOPROWADZIĆ SPRAWĘ DO KOŃCA

Portal "Życie News" pisał również: SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE WPROWADZIŁY LISTĘ NAKAZÓW I ZAKAZÓW DLA MIESZKAŃCÓW. WIELU Z NAS NIE WIE, ŻE POPEŁNIA WIELE BŁĘDÓW. CZEGO ROBIĆ NIE WOLNO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CORAZ WIĘCEJ GWIAZD ODCHODZI Z POLSATU PO ZATRUDNIENIU EDWARDA MISZCZAKA. KOLEJNA OSOBA ZDECYDOWAŁA SIĘ ZŁOŻYĆ WYPOWIEDZENIE. POWODEM KASIA SKRZYNECKA