Jak podaje portal "Super Express", nie żyje Stanisław Rzepka. 20-latek był jednym z bohaterów emitowanego na antenie Polsatu programu pod tytułem "Górale". O śmierci młodego mężczyzny poinformowali jego bliscy.

Nie żyje uczestnik znanego show Polsatu

Rodzina Stanisława Rzepki poinformowała, że mężczyzna zmarł w czwartek 23 lutego, w wieku zaledwie 20 lat. Młodemu mężczyźnie rozpoznawalność przyniósł udział w programie "Górale", który widzowie mieli okazję oglądać na platformie Polsat Play. Wspólnie z innymi bohaterami programu, Staszek przybliżał góralskie zwyczaje i tradycje.

Dał się poznać, jako miłośnik koni. W jednym z odcinków przyznał, że jeśli w jego życiu pojawi się kobieta, to musi ona kochać konie, tak bardzo jak on. Z przekonaniem stwierdził, że bez wypełnienia tego warunku, nie wyobraża sobie, żeby ten związek przetrwał.

"Jak będzie kochała konie, to będzie pozwalać mi przy nich siedzieć. A jak nie będzie ich kochała, to awantury będą non stop" - mówił wówczas.

Stanisław Rzpeka/YouTube @Plotki 365
Stanisław Rzpeka/YouTube @Plotki 365
Stanisław Rzpeka/YouTube @Plotki 365

Z nekrologu zamieszczonego w sieci dowiadujemy się, że Staszek Rzepka zmarł zaopatrzony sakramentami świętymi. Informacja na temat przyczyny jego śmierci, nie została podana do publicznej wiadomości.

Ostatnie pożegnanie Stanisława Rzepki

Ciało Stanisława Rzepki zostanie wyprowadzone z domu rodzinnego w sobotę 25 lutego o godzinie 12:00. Następnie zostanie odprawiona msza święta żałobna w Kościele Parafialnym w Brzegach o godzinie 12:30.

Po nabożeństwie ciało Stanisława Rzepki zostanie odprowadzone na tamtejszy cmentarz.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Stanisława Rzepki składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Święta Łucja przewidziała losy świata. Szczególne miejsce zajmuje w jej wizjach Polska. Co nas czeka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kilka lat pracowałam za granicą, kiedy przyjechałam, zobaczyłam męża z inną. Jednak postanowiłam walczyć o swoje szczęście

O tym się mówi: Od 1 marca zapłacimy więcej za leki. Podwyżkami objęto ponad 600 leków refundowanych