Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala. Stan piosenkarki zespołu Dwa plus Jeden systematycznie się poprawiał i był na tyle dobry, że mogła opuścić placówkę medyczną. Przez cały czas mogła liczyć na wsparcie ze strony swoich wiernych fanów. To właśnie do nich zwróciła się ze specjalnymi podziękowaniami. To pierwszy raz od lat, kiedy wielbiciele piosenkarki mogli usłyszeć jej głos.

Elżbieta Dmoch czuje się coraz lepiej

Elżbieta Dmoch była wokalistką zespołu Dwa plus Jeden, który cieszył się wśród fanów ogromną popularnością. Największa popularność grupy przypadała na lata 70. ubiegłego wieku. Niestety rozwód z ukochanym mężem, a potem jego śmierć, mocno odbiły się na kondycji artystki. Ostatecznie zdecydowała się wycofać z aktywności scenicznej w 2002 roku.

Od tego czasu jej sytuacja materialna mocno się pogorszyła. Doszły też do tego poważne problemy zdrowotne. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala. Gwiazda zmagała się z zakażeniem koronawirusem, do tego doszły problemy z krążeniem, a także poważne zapalenie płuc.

Elżbieta Dmoch/YouTube @Aktualności Pl
Elżbieta Dmoch/YouTube @Aktualności Pl
Elżbieta Dmoch/YouTube @Aktualności Pl

"Po dwóch pobytach w szpitalu w listopadzie, Elżbieta Dmoch czuje się naprawdę dobrze" - taką informację przekazali członkowie Polskiej Fundacji Muzycznej. W rozmowie z portalem "Super Express" prezes fundacji wskazał, że artystka wraca powoli do siebie. Podkreślił, że prawdziwym przełomem było to, że piosenkarka wreszcie pozwoliła sobie pomóc.

Choć nie ogłoszono żadnych zbiórek, fani sami wpłacali pieniądz, żeby jej pomóc. Dzięki tym środkom udało się kupić artystce lodówkę oraz telefon. Pozostałe pieniądze mają pokryć inne potrzeby artystki.

Elżbieta Dmoch przerwała milczenie

Elżbieta Dmoch nie kryła wdzięczności dla wszystkich, którzy przyłączyli się do pomocy. Dla swoich sympatyków nagrała specjalną wiadomość. Wyrecytowała wiersz, jaki napisał jej kolega z zespołu Dwa plus Jeden, Andrzej Krzysztofik.

"Z serca dziękujemy Elżbiecie i Andrzejowi za niezwykłą niespodziankę dla swoich wiernych fanów!" - piszą sympatycy zespołu na stronie poświęconej grupie.

Należycie do grona wielbicieli grupy?

To też może cię zainteresować: Anna Dymna zdobyła się na wyjątkowo szczere wyznanie. Słowa, jakie słyszała pod swoim adresem, były wyjątkowo nieprzyjemne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ujawniono ostatnią wolę Emiliana Kamińskiego. Padły wyjątkowo poruszające słowa

O tym się mówi:Duchowny wskazał wysokość składanych w czasie kolędy. Na jakie datki liczy