Jak podaje portal "Pomponik", Anna Dymna w szczerym wywiadzie postanowiła poruszyć wiele trudnych i przykrych dla niej tematów. Zdradziła, z czym musiała się mierzyć po założeniu fundacji wspierającej osoby z niepełnosprawnością. Nie zabrakło również tematu przemijania i starości. Poznajcie szczegóły!

Okrutne komentarze

Anna Dymna w rozmowie z dziennikarzami "Wysokich obcasów" postanowiła poruszyć niełatwy dla siebie temat. Mowa o ogromnej krytyce i krzywdzących komentarzach, z jakimi aktorka musiała się mierzyć, kiedy w 2003 roku zdecydowała się założyć Fundację "Mimo Wszystko".

Dymna nie ukrywa, że w tamtym czasie przeczytała o sobie wiele negatywnych i krzywdzących komentarzy. "O, du*a jej urosła, nie ma co grać, to będzie szmal na niepełnosprawnych ludziach robić" - to tylko jeden z takich komentarzy, jaki przywołała aktorka.

Okazuje się, że nie tylko przy zakładaniu fundacji musiała się zmierzyć z falą negatywnych głosów. "Życzliwi" nie oszczędzają również jej najbliższych. Przykładem tego, były komentarze pod adresem jej synowej, której obraz uzyskał na jednej z aukcji rekordowo wysoką sumę. Malarce zarzucano, że to znana teściowa "załatwia jej karierę".

Anna Dymna/YouTube @Kultowe Rozmowy
Anna Dymna/YouTube @Kultowe Rozmowy
Anna Dymna/YouTube @Kultowe Rozmowy

Starość i przemijanie

Nie zabrakło także tematu związanego z przemijaniem i starością w kontekście wykonywanego przez Annę Dymną zawodu. Aktorka z żalem przyznała, że studenci, których teraz uczy, nie pamiętają o wielu wybitnych artystach, którzy kiedyś byli jej mentorami i mistrzami. Dymna pokusiła się nawet o stwierdzenie, że świat pamięta o nas tak długo, jak długo pracujemy.

Aktorka przyznała też, że nie tęski za dawną sobą. Zwróciła uwagę, że w młodości postrzegano ją przede wszystkim przez pryzmat tego, jak wyglądała, a nie talentu. Liczyło się to, jak wygląda, a nie to, jak gra. "Dziś czuję się wolna" - dodała.

Anna Dymna / YouTube: Paula Rodak
Anna Dymna / YouTube: Paula Rodak
Anna Dymna/YouTube @Kultowe Rozmowy

Zaskoczyło was wyznanie Anny Dymnej?

To też może cię zainteresować: Media obiegło ostatnie zdjęcie Emiliana Kamińskiego. Internauci dostrzegli na nim coś wyjątkowego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Grupa krwi determinuje nasze losy i charakter. Co ciekawego może powiedzieć o tobie grupa krwi

O tym się mówi: Jolanta Kwaśniewska zdradziła, jak na jej życie wpłynęła przeprowadzka do Pałacu Prezydenckiego. Nie było tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać