Jak przypomina portal "Super Express", 14 listopada pożegnaliśmy Jerzego Połomskiego. Artysta zmarł w szpitalu, do którego trafił z ośrodka w Skolimowie, gdzie spędził ostatnie miesiące swojego życia. Po zakończeniu kariery artystycznej, Połomski wycofał się z życia publicznego, a od przeprowadzki do ośrodka, utrzymywał kontakt tylko ze swoją menadżerką, niechętnie wychodząc ze swojego pokoju. Jego ostatnie zdjęcie, zostało zrobione latem tego roku, po pogrzebie jego siostry Jadwigi.

Rodzina Jerzego Połomskiego

Nie jest tajemnicą, że Jerzy Połomski nigdy nie zdecydował się na założenie rodziny, choć faktyczne powody takiej decyzji, już na zawsze pozostaną jego tajemnicą. Artysta utrzymywał relacje ze siostrą Jadwigą, która zmarła latem tego roku. Okazuje się, że nie była ona jedyną bliską artyście osobą.

"Super Express" wskazuje, że artysta utrzymywał wcześniej relacje z córką swojego nieżyjącego już brata, panią Małgoarzatą. Córka kobiety przyznała, że przed tym, jak Jerzy Połomski podupał mocno na zdrowiu, spotykali się.

Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl
Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl
Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl

"Kiedy odwiedzał grób rodziców w rodzinnym Radomiu, zawsze gościł w domu mojej babci, czyli swojej bratowej, zwykle towarzyszyła mu ciocia Jadwiga" - powiedziała córka bratanicy Połomskiego w rozmowie z tabloidem. Dodała, że często zdarzało im się wówczas śpiewać i grać na fortepianie.

Z czasem, kiedy Jerzy Połomski przestał jeździć samochodem, ich kontakty z osobistych zmieniły się w telefoniczne. Potem, niespodziewanie ustały. Pani Małgorzata podkreśliła, że Połomski był jej chrzestnym i towarzyszył jej w najważniejszych momentach jej życia. Tym bardziej nie rozumie, dlaczego tak niespodziewanie kontakt między nimi się urwał.

Ostatnie zdjęcie Jerzego Połomskiego

Zarówno bratanica Połomskiego, jak i jej córka wskazują, że próbowały nawiązać kontakt z wujem, co niestety nie było łatwe. Nie odbierał telefonów. Nie mogły go odwiedzić w Skolimowie. Ostatni raz mieli okazję go zobaczyć latem tego roku, na pogrzebie siostry Połomskiego - Jadwigi Pająk.

Pamiątką tego spotkania jest zdjęcie, które możecie zobaczyć tutaj.

Jerzy Połomski/YouTube @Jedynka Polskie Radio
Jerzy Połomski/YouTube @Jedynka Polskie Radio
Jerzy Połomski/YouTube @Jedynka Polskie Radio

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Ewa Błaszczyk zdradziła, jak czuje się jej córka. "Myślę, że jest jeszcze jakiś inny plan"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tak dużej pokrywy śnieżnej nie było od ponad pół wieku. Czy to oznacza, że czeka nas sroga zima

O tym się mówi: Wraca sprawa zdarzenia drogowego z udziałem Jerzego Stuhra. Czy aktor może trafić za kratki