Jak przypomina porta "Pomponik", Ewa Lemańska wcielała się w postać Maryny w serialu "Janosik". Aktorka cztery dekady temu przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka do dziś. Zdecydowała się na wyjazd tuż po rozwodzie ze swoim pierwszym mężem, który zakochał się w innym mężczyźnie. I choć Lemańska nie ukrywała, że nie miała szczęścia w miłości, wygląda na to, że teraz szczęśćie się wreszcie do niej uśmiechnęło. Aktorka jest zakochana!

Małżeństwo nie przyniosło jej szczęścia

Ewa Lemańska ukończyła łódzką filmówkę i niedługo po tem dostała rolę w serialu "Janosik". Szczęście dopisywało jej nie tylko w sferze zawodowej, ale także w prywatnej. A przynajmniej tak to wtedy wyglądało. Lemańska była żoną Cezarego Kaplińskiego. Nie kryła, że był on jej pierwszą wielką miłością.

Niestety ich miłosna historia nie miała szczęśliwego zakończenia. Małżeństwo pary się rozpadło po tym, kiedy wyszło na jaw, że ukochany aktorki wdał się w romans z mężczyzną. "Pewnego dnia przyszedł do mnie z tym chłopakiem. Powiedział, że nie chce już dłużej być ze mną. Byłam w szoku, zwłaszcza że ten chłopak był strasznie brzydki" - zdradziła w jednym z wywiadów.

Kadr z serialu "Janosik"/YouTube @Paula Rodak
Kadr z serialu "Janosik"/YouTube @Paula Rodak
Kadr z serialu Janosik/YouTube @Paula Rodak

Po takim wyznaniu nie mogli dłużej być małżeństwem. Zdecydowali się na rozwód. Aktorka podjęła też decyzję o wyjeździe z kraju, tym bardziej, że po roli Maryny nie dostawała żadnych ciekawych ofert pracy.

Życie w Stanach

Po wyjeździe do Stanów, Ewa Lemańska pracowała jako modelka. Miała dwóch mężów. Pierwszym z nich był "włoski mafioso z Sycilii", z którym dość szybko się rozstała. Trzecim mężem serialowej Maryny był Olgierd Roycewicz, z którym aktorka doczekała się narodzin dwóch synów.

Jednak i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Podobnie było z czwartym małżeństwem z Jamesem Rooneyem. Okazuje się, że dotychczasowe niepowodzenia nie zraziły Ewy Lemańskiej do związków. Zdradziła, że jest zakochana w George'u, który jest z zawodu nauczycielem. Choć zapewniła, że jest szczęśliwa, nie ma w planach ślubu. Przynajmniej na razie.

Ewa Lemańska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Ewa Lemańska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Ewa Lemańska/YouTube @Gazeta Trybunalska

Spodziewaliście się, że tak potoczyły się losy janosikowej Maryny?

To też może cię zainteresować: Odszedł uwielbiany przez widzów aktor. Wystąpił w "Szatanie z siódmej klasy"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ewa Błaszczyk zdradziła, jak czuje się jej córka. "Myślę, że jest jeszcze jakiś inny plan"

O tym się mówi: Przyjaciel księci Filipa zdradził przyczynę odejścia królowej Elżbiety II. Monarchini zmagała się z poważną chorobą