Jak podaje portal "Pomponik", gwiazdy polskiej sceny muzycznej żegnają Jerzego Połomskiego, który zmarł w poniedziałek 14 listopada. Wśród artystów, który odniósł się do śmierci Połomskiego, jest Piasek. Piaseczny zamieścił w sieci poruszający wpis.

Nie żyje Jerzy Połomski

Śmierć Jerzego Połomskiego była dla wszystkich sporym szokiem i wielu przyjęło tę informację z niedowierzaniem. Śmierć Połomskiego potwierdziła jego menadżerka Violetta Lewandowska, która zdradziła, że artysta zmarł w poniedziałek 14 listpoada o godzinie 19:22. Piosenkarz przebywał w szpitalu, do którego miał trafić w minioną środę.

Lewandowska nie była w stanie wskazać bezpośredniej przyczyny zgonu, bo nie dysponuje jeszcze aktem zgonu. W rozmowie z "Faktem" wskazała, że mogła być to wina infekcji, jaka wdała się po uszkodzeniu nogi i operacji, jaką w związku z tym przeszedł. Są to jednak tylko spekulacje.

Jerzy Połomski/YouTube @Michał Bielski Prezentuje
Jerzy Połomski/YouTube @Michał Bielski Prezentuje
Jerzy Połomski/YouTube @Michał Bielski Prezentuje

Wielu artystów stawiało sobie Jerzego Połomskiego za wzór. Piosenkarz, który wylansował piosenki "Bo z dziewczynami", czy "Cała sala śpiewa z nami", porównywany był do takich gwiazd, jak Frank Sinatra i Charles Aznavour. Stąd wiele gwiazd oddaje dziś artyście hołd.

Andrzej Piaseczny żegna Jerzego Połomskiego

Doniesienia o śmierci Jerzego Połomskiego bardzo poruszyło fanów artysty, a także jego młodszych kolegów i koleżanek z branży. Andrzej Piaseczny jest jedną z wielu gwiazd, które oddały hołd zmarłemu artyście. Panowie mieli okazję wystąpić razem 2004 roku w programie "Bezludna wyspa", który prowadziła Nina Terentiew.

"Panie Jerzy, Panie Jureczku... Bardzo proszę, tylko tam w niebiesiech nie chować się w chórze. Do zobaczenia, Mistrzu!" - napisał Andrzej Piaseczny na swoim profilu w mediach społecznościowych, dołączając do wpisu zdjęcie Jerzego Połomskiego.

Pod wpisem Andrzeja Piasecznego pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci podkreślają, że to ogromna strata dla polskiej sceny muzycznej. "I znów u nas ciszej i smutniej..." - napisała jedna z internautek. "Otworzyly sie bramy do "balu nad balami"" - dodał ktoś inny.

Was też poruszyło odejście Jerzego Połomskiego?

To też może cię zainteresować: Jerzy Połomski nigdy nie zdecydował się na założenie rodziny. Co wpłynęło na taki wybór

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jerzy Połomski już od dawna przygotowywał się na koniec. Te decyzje artysty, wymownie o tym świadczą

O tym się mówi: Z życia wzięte. 19-letni chłopak oświadczył się 56-letniej kobiecie. Ich relacja wywołała w sieci prawdziwą burzę