Portal „Super Express” podaje, że Janusz Gajos, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, przyjechał do Gdyni z okazji 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Fotoreporterzy zainteresowali się jednak jego aktywnościami pomiędzy wydarzeniami związanymi z kinem. Uchwycili aktora i jego żonę podczas luksusowych zakupów.

Rundka po ekskluzywnych sklepach jednak nie wprawiła go w dobry nastrój, a raczej wręcz przeciwnie. Podczas gdy Elżbieta Gajos oglądała kolejne towary, jej mąż wykazywał nikłe zainteresowanie całą wyprawą.

W pewnym momencie, wydaje się, że miał już tak dość zakupów, że pozostał nieco z tyłu. Za to jego żona niestrudzenie szła przed nim zainteresowana kolejnymi wystawami.

Zdjęcia nie dają jednak pełnego obrazu sytuacji więc nie wiadomo czy popularny aktor był po prostu zmęczony zakupową gorączką czy może para się pokłóciła.

Niezależnie od tego, Janusza i Elżbietę Gajosów szybko połączyła ponownie kiepska pogoda. Gdy zaczął padać deszcz zdecydowali się zakończyć całą wyprawę i szybko oddalili się z dala od wszelkich ciekawskich spojrzeń oraz fotoreporterów.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Bardzo ważna informacja od Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Popularne produkty wycofane ze sklepowych półek

Jak informował portal „życie.news”: Horoskop na niedzielę 18 września. Wiadomo, co przyniesie ten dzień przedstawicielom znaków zodiaku. Sporo nieoczekiwanych sytuacji

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Joasia z programu "Rolnik szuka żony" podzieliła się radosną nowiną. Nie kryła jednak rozgoryczenia. Z jakiego powodu

Sprawdź również ten artykuł: Garderoba królowej Elżbiety II nie pozostanie bez opieki. Ekspertka od brytyjskiej rodziny królewskiej rozwiewa wątpliwości