Baran
Ten dzień zdecydowanie zaskoczyć, gdyż wszystko będzie dziać się na opak. Dziś lepiej się nie wychylać i zachować ostrożność. Niedziela upłynie Baranom w niezbyt dobrym humorze i będą mieć powody do zmartwień

Byk
Bykom niedziela przyniesie wielkie szczęście i okazję do wyczekiwanego odpoczynku. Będzie można zregenerować siły przed kolejnym tygodniem i poczuć wyśmienicie.

Bliźnięta
Zodiakalne Bliźniaki powinny dziś wejść w skórę dobrego dyplomaty, gryząc się w język, szczególnie wobec osób, na których im zależy. Łatwo będzie można kogoś zranić i zepsuć atmosferę w domu czy wśród przyjaciół. Wieczór warto poświęcić sobie.

Rak
Splot nieprzyjemnych okoliczności sprawia, że Raki od kilku dni nie myślą o sobie najlepiej i są przekonane, że zwyczajnie prześladuje je pech. Najlepiej poświęcić niedzielę na głębokie przemyślenie swojego zachowania.

Lew
Lwy powinny dziś ruszyć w teren i zadbać o aktywność fizyczną. Warto wybrać się na trening lub chociaż wyjść na intensywny spacer z psem czy bliską osobą. Wieczorem Lwy wpadną na dobry pomysł.

Panna
Panny musza uważać na oszustów i zachować ostrożność w ufaniu w to, co usłyszą. Lepiej nie tracić dobrego humoru i nerwów na wysłuchiwanie kłamstw. Popołudnie to zdecydowanie czas relaksu.

Waga
Wagom przyjdzie dziś zmierzyć się z tematem, który od dawna wisi nad nimi niczym topór. Rozmowa – choć nie będzie należeć do przyjemnych – pozwoli na rozwiązanie kłopotliwej sytuacji i wagi odetchną z ulgą.

Skorpion
Skłonność Skorpionów do angażowania się w życie i problemy innych weźmie dziś nad nimi górę. Warto jednak przemyśleć, czy faktycznie warto to robić, szczególnie, gdy sprawy obcych bezpośrednio nas nie dotyczą? Lepiej nie usłyszeć słów „próbujesz układać mi życie”!

Strzelec
Strzelce spędzą niedzielę w rodzinnym gronie, co sprawi, że dowiedzą się kilku nowych rzeczy. Zdecydowanie mogą być zaskoczone informacją, która niespodziewanie do nich dotrze.

Koziorożec
Koziorożce oddadzą się dziś pasji i nic innego nie będzie dla nich istnieć. Dzięki temu mają szansę na stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego. Wieczorem przyjdzie czas na rozmowę w miłym gronie.

Wodnik
Niedziela okaże się być totalnym nieporozumieniem, gdyż w domu dojdzie do serii kłótni, które nie wprawią Wodniki w dobry nastrój. Wieczór spędzą w łóżku z tabletkami od bólu głowy.

Ryby
Ryby powinny poświęcić więcej czasu swoim bliskim i przyjaciołom, gdyż od pewnego czasu mają tendencję do odcinania się od ludzi, co sprawia, że czują się coraz bardziej samotne. Warto odezwać się do kogoś, z kim dawno nie rozmawialiśmy, a zdecydowanie poprawi nam to humor.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WYŻSZE CENNIKI ZA SAKRAMENTY W POLSKICH KOŚCIOŁACH. JEDEN Z PROBOSZCZÓW POBIŁ REKORD. NIE OSZCZĘDZIŁ NAWET NASTOLATKA, KTÓRY STRACIŁ RODZICÓW

Przypomnij sobie: TURYŚCI NIE RADZĄ SOBIE Z TAJEMNICZYMI ZWIERZĘTAMI. LICZNE POGRYZIENIA PODCZAS POBYTU NA PLAŻY ODSTRASZAJĄ WIELE OSÓB. ŻYJĄTKA NAZWANO MINI REKINAMI

Portal "Życie News" pisał również: 25-LATEK MARZYŁ O SZYBKIM SCHUDNIĘCIU. BY ZAOSZCZĘDZIĆ WYJECHAŁ NA ZABIEG DO TURCJI. DO DOMU NIE ZDOŁAŁ WRÓCIĆ. TRWA POLICYJNE DOCHODZENIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KIM JEST FILIP CHAJZER. GOSPODARZ „DZIEŃ DOBRY TVN” PRZEZ JEDNYCH UWIELBIANY, INNI GO NIE ZNOSZĄ. GWIAZDOR TELEWIZJI UWIKŁAŁ SIĘ W TRUDNE SYTUACJE