W ostatnich tygodniach bardzo mocno promowani w mediach są Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, którzy pod koniec sierpnia zadebiutowali w rolach prowadzących programu śniadaniowego TVN.

Specyfika nowej pracy sprawia, że oboje będą spędzać ze sobą bardzo dużo czasu przygotowując się do danego wydania i prowadząc „Dzień Dobry TVN”.

Nieco więcej postanowił ujawnić ostatnio dziennikarz w rozmowie z Odetą Moro w Radiu Złote Przeboje. Krzysztof Skórzyński został zapytany o reakcję żony na wieść o nowej pracy, a zwłaszcza czy nie była czasem zazdrosna o Małgorzatę Rozenek-Majdan. Mówi się często, że w programach śniadaniowych takie duety są traktowane trochę jak małżeństwa. O tym też często mówiło się w kontekście rzekomych bliskich relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z „Pytania na śniadanie”.

Nowy prowadzący „Dzień Dobry TVN” szybko jednak uciął spekulacje w tym temacie potwierdzając jednocześnie, że ich współpraca jest bliska i udana, ale pozostaje na poziomie zawodowym.

„Pamiętam, że Małgosia powiedziała mi na pierwszym spotkaniu: Słuchaj, przez trzy i pół godziny programu ty jesteś dla mnie najważniejszy” – ujawnił Krzysztof Skórzyński.

Na razie widać, że duet się jeszcze dociera, a Małgorzata Rozenek-Majdan musi nabyć jeszcze troszkę doświadczenia telewizyjnego.

Jak Wam się podoba ten duet?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Polacy czekają na spadek poziomu inflacji i coraz większej drożyzny. Ekonomiści oceniają, kiedy można spodziewać się poprawy. Trudno o optymizm

Jak informował portal „życie.news”: Zarobki Jacka Kurskiego jako prezesa TVP to niebotyczne kwoty. Tylko nieliczni w Polsce mogą zobaczyć na swoim koncie takie liczby

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Maciej Kurzajewski pochwalił się sporym sukcesem. Reakcja Katarzyny Cichopek z pewnością nie uciszy plotek o ich romansie

Sprawdź również ten artykuł: Księżna Kate została wyróżniona przez króla Karola III. Nawet jego żona Camilla nie mogła liczyć na otrzymanie tego przywileju. To ogromny zaszczyt