Agnieszka Chylińska jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki pomimo, że nie jest nadmiernie aktywna w mediach społecznościowych i dokładnie chroni swoje życie osobiste.

Portal „Goniec” podaje jednak co o niej wiadomo. Wiele osób może być zdziwionych biorąc pod uwagę jej rockowy wizerunek, cięte wypowiedzi i silny charakter dzięki którym zebrała liczne grono oddanych fanów.

Artystkę wyróżnia też styl nawiązujący do punkowej kultury. Często można ją zobaczyć z kolorowym irokezem i mocnym makijażem. Do tego dochodzą tatuaże i kolczyki.

Życie prywatne

Pomimo ostrego wizerunku, Agnieszka Chylińska uwielbia spełniać się jako żona i mama. Z mężem Markiem doczekali się trójki dzieci, Ryszarda, Estery i Krystyny.

Dzięki nim odkryła radość czytania bajek, a nawet zaczęła pisać książki dla dzieci. Jej seria opowiada o przygodach rodzinki Zezik.

Domatorka

Nagrania z czytania bajek dały jej fanom wgląd w temacie jej domu. Wbrew modzie, nie jest on urządzony w minimalistycznym stylu. Widać, że jest kolorowo i wykorzystano różne wzory czy materiały. Do tego na ścianach jest wiele obrazków, nawet tych religijnych. Wnętrza uzupełniają książki, które udowadniają, że piosenkarka jest ogromną fanką literatury.

Przy domu znajduje się także ogród, w którym Agnieszka Chylińska lubi spędzać sporo czasu. Na zdjęciach widać drzewa, rośliny i bluszcz.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Pomocne militaria pod kontrolą. 8 argumentów przemawiających za tym, że zachodnie zaopatrzenie jest na Ukrainie w dobrych rękach

Jak informował portal „życie.news”: Co dalej z Krajowym Planem Odbudowy. Czy przez problemy z Komisją Europejską rządzącym może zabraknąć pieniędzy na czternastki dla emerytów i 500 plus

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Fani Magdy Gessler wpadli w osłupienie. Rewolucjonistka zamieściła zdjęcie ze wspólnego wieczoru z ukochanym. Co się wydarzyło

Sprawdź również ten artykuł: Stefan z „Chłopaków do wzięcia” chwali się nową dziewczyną. Niestety doszukał się już pewnego mankamentu. O czym mowa