Jak podaje portal Pomponik, ostatnio Maciej Stuhr musiał poddać się operacji. Co więcej, okazuje się, że wpływ na stan jego zdrowia miała rola psychopaty, którą to gra w serialu „Szadź”.

Aktor znalazł się w szpitalu przez rolę w serialu?

Co więcej, teraz aktor, we wspomnianym serialu, nie jest tylko odtwórcą roli Pawła Wolnickiego, ale dodatkowo jest zaangażowany także jako reżyser. Jak się okazało, w czasie zdjęć do serialu, Maciej Stuhr do tego stopnia nadwyrężył swoje kolano, że niezbędne okazało się przeprowadzenie operacji.

- Mieliśmy trochę przygód podczas realizacji serialu, niekoniecznie przyjemnych. Moja noga, a właściwie kolano, nie wytrzymało trudu jednej ze scen i wylądowałem na stole operacyjnym po dwóch dniach – wyznał Maciej Stuhr w wywiadzie dla portalu Gazeta.

Niektóre sceny były kręcone bez udziału aktora!

Warto także dodać, że mimo nieobecności na planie, sceny z udziałem aktora dalej były kręcone. Jak to możliwe? Jeden z przyjaciół aktora, jest do niego łudząco podobny, zatem mógł zastąpić Macieja Stuhra w bardziej wymagających scenach, w których znany aktor jeszcze długo nie będzie mógł wystąpić.

Nie jest jednak wiadomo, kiedy Maciej Stuhr wróci do pełnej sprawności fizycznej. Mamy jednak nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB