Jak podaje portal "Pomoponik", Jan Frycz mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Wszystko przez poważny wypadek, jakiemu aktor uległ przed 7. laty. To właśnie wtedy artysta doznał urazu kręgosłupa, ktorego następstwa odczuwa do dziś. Niestety, wszelkie zabiegi, jakim poddaje się Frycz, nie dają żadnego efektu.

Jan Frycz mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi

Z doniesień medialnych wynika, że stan zdrowia Jana Frycza uległ w ostatnim czasie pogorszeniu. Niestety ze wzmożoną siłą dały o sobie znać urazy, jakich doznał w przeszłości. Po urazie kręgosłupa, jakiego doznał aktor, przeprowadzono u niego zabieg operacyjny i rehabilitację.

Jan Frycz/YouTube @Zwierciadło
Jan Frycz/YouTube @Zwierciadło
Jan Frycz/YouTube @Zwierciadło

Pod koniec ubiegłego roku znów przeprowadzono u niego zabieg, choć efekty były krótkotrwałe. "Super Express" wskazuje, że w ostatnim czasie Jan Frycz ma coraz większe problemy z poruszaniem się. Niedyspozycja zdrowotna jest na tyle silna, że aktor zmuszony był odwołać swój udział w promocji książki jego córki Marii.

Podczas spotkań autorskich Jan Frycz miał czytać fragmenty książki "Franka", jednak problemy z kręgosłupem miały mu to uniemożliwić. Pozostaje pod stałą opieką nie tylko lekarzy, ale i swojej żony. Choć stan zdrowia uniemożliwił mu towarzyszenie córce, to zapewnia, że jest bardzo dumny z jej poczynan literackich i bardzo mocno trzyma za nią kciuki.

Jan Frycz/YouTube @Wilsoor
Jan Frycz/YouTube @Wilsoor
Jan Frycz/YouTube @Wilsoor

Jan Frycz jest aktorem o bogatym dorobku artystycznym. Na jego koncie znajdują się zarówno role teatralne, jak i wystepy w filmach i serialach. W ostatnim czasie mieliśmy go okazję oglądać między innymi w produkcjach "Gierek", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", czy "Krime story. Love story".

A wy, jaką rolę Jana Frycza zapamiętaliście najbardziej?

To też może cię zainteresować: Pożary trawią europejskie państwa. Ogień jest coraz bliżej naszego kraju. Czy mamy powody do obaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prosty patent na czyszczenie toalety. Jak skutecznie pozbyć się uporczywych zacieków z muszli

O tym się mówi: Pilne ostrzeżenie od wróżbity Macieja. Zdradził, co stanie się w najbliższych latach. “To dzieje się stopniowo”. O co chodzi