Jak przypomina portal "Pomponik", Tomasz Stockinger popularność zyskał dzięki roli doktora Pawła Lubicza w serialu "Klan". Przez wiele lat w rolę jego żony wcielała się Agnieszka Kotulanka. W jednym z ostatnich wywiadów aktor wspomniał o swojej dawnej koleżance z planu. Co powiedział?

Tomasz Stockinger wspomina Agnieszkę Kotulankę

Tomasz Stockinger związany jest z serialem "Klan" od samego początku, a więc od ćwierć wieku. W rozmowie z "Faktem" zdradził, że przez 25. lat gry w serialu przeżył wiele pożegnań i rozstań z osobami, które widywał praktycznie każdego dnia.

Pożegnania te, miały bardzo różne charaktery. Część z aktorów zdecydowała się zrezygnować z granej roli, a część po prostu zmarła. Jedną z aktorek, której nie ma już wśród nas, jest Agnieszka Kotulanka - serialowa żona bohatera granego przez Stockingera.

Tomasz Stockinger i Agnieszka Kotulanka na planie Klanu/YouTube @Gossip TV
Tomasz Stockinger i Agnieszka Kotulanka na planie Klanu/YouTube @Gossip TV
Tomasz Stockinger i Agnieszka Kotulanka na planie Klanu/YouTube @Gossip TV

W rozmowie z tabloidem Tomasz Stockinger przyznał, że na zawsze "zostanie smutek po odejściu Agnieszki Kotulanki". Dodał, że w tak długiej historii, jaką ma "Klan" nie da się uniknąć trudnych pożegnań na planie. Przypomniał, że umierali nie tylko aktorzy, ale i członkowie ekipy technicznej.

Tomasz Stockinger przyznał, że każda taka śmierć mocno odbijała się na wszystkich, bo ekipa pracująca na planie serialu jest dla siebie, jak rodzina. Nic w tym dziwnego, skoro spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. "Wszystkich, którzy odeszli mam w pamięci i w sercu" - zapewnił aktor.

Odejście Agnieszki Kotulanki

Agnieszka Kotulanka wcielała się w postać Krystyny Lubicz od początku kręcenia serialu do 2013 roku. Niestety choroba alkoholowa na jaką cierpiła sprawiła, że straciła pracę na planie telenoweli i całkowicie wycofała się z show-biznesu.

Wiele osób do końca wierzyło, że aktorka będzie w stanie poradzić sobie z chorobą. Kiedy wszystko zmierzało w dobrym kierunku, Agnieszka Kotulanka doznała udaru mózgu w wyniku, którego zmarła 20 lutego 2018 roku.

Agnieszka Kotulanka/YouTube @UK Todlish
Agnieszka Kotulanka/YouTube @UK Todlish
Agnieszka Kotulanka/YouTube @UK Todlish

Należycie do grona wielbicieli "Klanu"?

To też może cię zainteresować: Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się w sieci spektakularną metamorfozą. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Monika i Andrzej z "Sanatorium miłości" zdecydowali się odważny krok. Internauci nie kryją zachwytu

O tym się mówi: Rząd szykuje poważne zmiany na cmentarzach. Przegapienie tego terminu, może mieć poważne konsekwencje. O co chodzi