Jak podaje portal "Super Express", polski zespół BEMY wraca ze świeżym numerem "6 seconds". Bracia Rosińscy z pewnością mają powody do radości, bo ich piosenka wyraźnie przypadła do gustu Edowi Sheeranowi, który udostępnił numer muzyków. Czy będzie to przepustka do światowej kariery polskiego zespołu?

Ed Sheeran podał dalej piosenkę zespołu BEMY

Bracia Matia i Ellie Rosińscy dali się poznać szerszej publiczności jako zespół BEMY. Debiutancki krążek grupy ukazał się w 2017 roku i choć kariera grupy zaczynała nabierać rozpędu, na drodze stanęła epidemia koronawirusa. Zespół na jakiś czas zniknął, ale dobra wiadomość jest taka, że wraca i to w całkiem niezłym stylu.

Zespół tworzy muzykę, która łączy w sobie muzykę z pogranicza popu i hindi. Znajdziemy tu również muzyczne nawiązania do french electro oraz bluesa.

Do sieci trafił nowy numer grupy "6 seconds", który jest zapowiedzią drugiego krążka grupy. "To otwarcie nowego rozdziału w karierze BEMY; czujemy, że mamy nową energię i wiemy, jak dbać o to, aby jej źródło szybko się nie wyczerpało" - przekonują bracia Rosińscy.

Utworem zachwycił się między innym Ed Sheeran, który jest kolegą Rosińskich ze studiów. Muzyk, który jest znany i lubiany na całym świecie polecił swoim wielbicielom utwór "6 seconds" w swoich mediach społecznościowych. Nowy utwór zespołu mogło więc dotrzeć do naprawdę imponującego grona odbiorców.

Myślicie, że wsparcie ze strony Eda Sheerana może stać się przepustką dla zespołu do międzynarodowej kariery? Jak podoba wam się nowy utwór grupy?

To też może cię zainteresować: Władimir Putin odniósł się do poruszających doniesień z centrum handlowego na Ukrainie. Prezydent Rosji obwinił za sytuację Ukraińców

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mieszkanie Patryka Jakiego robi piorunujące wrażenie. W każdym pomieszczeniu jednak znajduje się ten sam element. O czym mowa

O tym się mówi: Słodki aromat w ogrodzie będzie roznosił się całą noc. Warto posadzić te sześć kwiatów ogrodowych, które oddają swoje piękno właśnie po zmierzchu