Portal Super Express przypomina, że trzy lata temu Magda Mołek postanowiła zakończyć swoją przygodę ze stacją TVN. Kobieta odeszła z telewizji, ponieważ jak sama wyznała, miała na siebie zupełnie inny pomysł. Wiele wskazuje jednak na to, że niebawem dziennikarka powróci do korzeni!

To zupełnie nowa szansa dla dziennikarki!

Wiadomo, że Magda Mołek zaczęła nagrywać program na swoim kanale na YouTube. Trzy lata temu mówiła, że nigdy nie chce wracać już do pracy w telewizji. Teraz okazuje się, że wszystko uległo zmianie.

Media podają bowiem, że znana dziennikarka dostała propozycję pracy w stacji Polsat! Na początek Mołek ma wystąpić w popularnym programie tanecznym „Taniec z gwiazdami”. To jednak ma być dopiero początek!

Czy Magda Mołek zgodzi się na taką propozycję?

– Magda ma zamiar być główną gwiazdą Polsatu. Rozmawia na temat własnego programu – zdradził tajemniczy informator podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Wrażenie robi także wypłata, jaką Magda Mołek otrzyma za udział w „Tańcu z gwiazdami”. Okazuje się, że za jeden odcinek dziennikarka otrzyma wynagrodzenie w wysokości 25 tysięcy złotych!

Jak zatem widać, telewizyjna kariera znów stoi przed dziennikarką otworem. Czy zatem Magda Mołek skorzysta z tej szansy i podpisze umowę z Polsatem?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB