„Świat według Kiepskich” jest jedną z kultowych produkcji, która swego czasu święciła triumfy popularności. Czas ten jednak już minął i od kilku lat można zauważyć znaczący spadek oglądalności serialu.

Portal „Super Express” poinformował, że z tego względu zdecydowano się go nie kontynuować. Więcej w tej sprawie ogłosiła właśnie Nina Terentiew.

„Po ponad 20 latach nie wykluczam, że zakończymy produkcję „Świata według Kiepskich”, których zrealizowaliśmy 588 odcinków” – powiedziała dyrektor programowa Polsatu.

Widzowie będą mieli dostęp do wcześniejszych odcinków na platformie stacji. Do tego wydana zostanie książka podsumowująca dwadzieścia trzy lata sitcomu liczącego aż 588 odcinków.

Pojawi się ona już tej jesieni w ramach świętowania jubileuszu 30-lecia istnienia Telewizji Polsat. Będzie zawierać ciekawostki o kulisach produkcji oraz wspomnienia grających w niej aktorów.

Świat według Kiepskich / YouTube : ZANYU TV
Świat według Kiepskich / YouTube : ZANYU TV
Świat według Kiepskich / YouTube : ZANYU TV

Powody

Wśród głównych powodów jest oczywiście niska oglądalność. W czasach świetności „Świat według Kiepskich” oglądało prawie 2,8 miliona widzów. W ostatnim roku było to już tylko nieco ponad 600 tysięcy.

Do tego w krótkim czasie zmarły dwie gwiazdy serialu. Dariusz Gnatowski czyli „Boczek” odszedł w październiku 2020 roku, a Ryszarda Kotys w styczniu ubiegłego roku. Bez nich produkcja już nie jest taka sama.

Będziecie tęsknić?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Powraca znowu nakaz kwarantanny. Tym razem winna jest małpia ospa. Minister zdrowia uspokaja Polaków i wyjaśnia konieczność nowego rozporządzenia

Jak informował portal „życie.news”: Sezon na truskawki w pełni! Większość z nas nie wie, jak mrozić te pyszne owoce, aby zachowały jędrność i smak. Niewiedzą można je wyłącznie zepsuć

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Wielkie zmiany w życiu Kasi Cichopek! Gwiazda zdradziła, że jest już gotowa na zupełnie nowy rozdział. Marcin Hakiel również ruszył ze swoim życiem

Sprawdź również ten artykuł: Jarosław Kaczyński ma wkrótce odejść z rządu Morawieckiego. Wiceszef Ministerstwa Obrony Narodowej już zna ten termin. Co wiadomo w tej sprawie