Gdy Marcin Hakiel i Kasia Cichopek informowali w połowie marca o swoim rozstaniu, na początku prawie nikt nie uwierzył, że to prawda. Para przez lata uchodziła niemal za idealną. Eks małżonkowie wydali wspólne oświadczenie, w którym prosili o uszanowanie prywatności, szczególnie w trosce o wspólne dzieci.

Jednak po czasie, gdy w mediach zrobiło się coraz głośniej o kulisach ich rozstania, byli partnerzy zaczęli wspominać o tym, co naprawdę się wydarzyło. Znacznie bardziej otwarty na dyskusję na ten temat był Marcin Hakiel, który w rozmowie w programie „Miasto Kobiet” zasugerował, że to nie on był osobą odpowiedzialną za rozstanie, a raczej Kasia Cichopek.

Niemal od razu pojawiły się plotki o tym, że relacje łączące aktorkę z Maciejem Kurzajewskim, z którym współprowadzi „Pytanie na Śniadanie” są zdecydowanie bliższe niż przyjacielskie.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek zaczynają nowe ścieżki w swoim życiu. Byli małżonkowie idą do przodu. Aktorka wyznała, że jest gotowa na „nowe”

Rozstanie pary stało się tematem numer jeden z mediach rozrywkowych, a cała sprawa nabrała tempa, gdy tancerz postanowił wyjawić, kto jego zdaniem ponosi winę za rozpad małżeństwa.

Kasia Cichopek postawiła na dyplomację i przez wiele tygodni milczała na temat rozstania z mężem. Niedawno udzieliła wywiadu, w którym dziękowała Hakielowi za wspólne lata i za troskliwą opiekę nad synem i córką.

Co ciekawe, Kasia Cichopek po dłuższym czasie absencji na Instagramie od kilkunastu dni jest niezwykle aktywna w sieci i widać, że dosłownie rozkwita. Aktorka promuje wiele marek, a na ostatnim zdjęciu możemy zobaczyć ją w liliowej marynarce. W opisie zdjęcia wyznała, że jest „gotowa na nowe wyzwania”.

Jak informował portal "Życie News": JEST PROSTA METODA, BY PODWYŻSZYĆ EMERYTURĘ. DODATKI DO ŚWIADCZENIA EMERYTALNEGO TO CAŁA LISTA. WIADOMO, KTO MOŻE Z NICH KORZYSTAĆ I W JAKI SPOSÓB

Przypomnij sobie: ZACHODNIE PAŃSTWA POSTANOWIŁY NAŁOŻYĆ KOLEJNE SANKCJE NA ROSJAN. WŚRÓD ZNANYCH OSÓB NIMI OBJĘTYCH ZNALEŹLI SIĘ ALINA KABAJEWA CZY PATRIARCHA MOSKWY

Portal "Życie News" pisał również: DZIEŃ DOBRY TVN: WIDZOWIE PORUSZENI DO ŻYWEGO SŁOWAMI, KTÓRE PADŁY Z UST FILIPA CHAJZERA I MAŁGORZATY OHME. UWAŻAJĄ, ŻE TO NIEGODNE PROWADZĄCYCH SHOW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ŚWIAT CZEKA NA TO OD WIELU TYGODNI. WIADOMO, CZY UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SPOTKANIA PUTINA Z PREZYDENTEM UKRAINY. ROZMOWA MIĘDZY POLITYKAMI KLUCZOWA