Jak podaje portal "Pomponik", Dorota Wellman zaliczyła sporą wpadkę. Wszystko miało miejsce w czasie konferencji prasowej z okazji nowej ekranizacji "Akademii Pana Kleksa". Dziennikarka zwróciła się w wulgarny sposób do Tomasza Kota, choć na sali były także dzieci.

"Akademia Pana Kleksa" w nowej odsłonie

Fanów "Akademii Pana Kleksa" czeka spora gratka. Niebawem historię tę, będziemy mieli okazję zobaczyć w zupełnie nowej odsłonie. Odtwórcą głównej roli ma być Tomasz Kot. Scenarzysta filmu w rozmowie z "Faktem" podkreślił, że Kot jest nie tylko świetnym aktorem, ale posiada również umiejętności wokalne, co dla produkcji ma ogromne znaczenie.

Tym razem, do Akademii Pana Kleksa będą mogli uczęszczać już nie tylko chłopcy, ale także dziewczynki. I to właśnie dziewczynce przypadnie główna rola dziecięca. W nowej produkcji nie będzie Adasia Niezgódki, ale Ada Niezgódka, w którą wcieli się Antonina Litwiniak.

Kadr z filmu "Akademia Pana Kleksa" z Piotrem Fronczewskim w roli głównej/YouTube @EduKanał
Kadr z filmu "Akademia Pana Kleksa" z Piotrem Fronczewskim w roli głównej/YouTube @EduKanał
Kadr z filmu Akademia Pana Kleksa z Piotrem Fronczewskim w roli głównej/YouTube @EduKanał

Wpadka Doroty Wellman

Konerencję prasową dotyczącą nowej odsłony "Akademii Pana Kleksa" poprowadziła Dorota Wellman. Niestety nie obyło się bez wpadki. Dziennikarka użyła słowa, które niezbyt pasowało do okoliczności, tym bardziej, że w wydarzeniu brały udział również dzieci. Wellman zapytała Tomasza Kota, czy "nie jest zes**ny" z powodu wcielania się w Ambrożego Kleksa.

Reakcja na tak postawione przez dziennikarkę była dwojaka. Część przyjęła je ze śmiechem, części wydało się one niestosowne ze względu na obecność na sali niepełnoletnich osób. Tomasz Kot odpowiedział na pytanie powstrzymując się od słów, które mogłyby być uznane za wulgarne, przyznając, że ma pewne obawy.

A wy, co sądzicie o słowach wypowiedzianych przez Dorotę Wellman? Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądała nowa "Akademia Pana Kleksa"?

To też może cię zainteresować: W czerwcu trzeba się spodziewać dużych ćwiczeń wojskowych na Morzu Bałtyckim. Żołnierze będą ćwiczyć w ramach BALTOPS 22. Dowiemy się, co na to Rosja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielkie zmiany w życiu Kasi Cichopek! Gwiazda zdradziła, że jest już gotowa na zupełnie nowy rozdział. Marcin Hakiel również ruszył ze swoim życiem

O tym się mówi: Ceny coraz bardziej negatywnie zaskakują. Jak obecnie kształtuje się sytuacja