Céline Dion od lat należy do największych międzynarodowych gwiazd. Nie ma chyba nikogo, kto nie nie słyszałby choćby jednego z jej przebojów. Ostatnio przyjaciele artystki martwią się o nią. Dlatego zdecydowali się poprosić ich o jedną rzecz. Jaką?

Céline Dion kariera i miłość

Na początku lat 80. ubiegłego wieku, zaczęła się współpraca Céline Dion z menadżerem René Angélilem. Mężczyzna zdecydował się zaryzykować wszystko i wypromować utalentowaną wokalistkę. Instynkt go nie zawiódł. Dion osiągnęła ogromny sukces.

Współpraca Céline Dion i René Angélilem zaowocowała nie tylko spektakularnym sukcesem na scenie muzycznej, ale także miłością. Choć niewielu wróżyli ich związkowi przyszłość, ci byli razem bardzo szczęśliwi i doczekali się trójki dzieci. Niestety ich szczęście przerwała śmierć René, który przegra walkę z chorobą nowotworową.

Po śmierci ukochanego artystka zdecydowała się na jakiś czas zejść ze sceny. Z czasem zdecydowała się wrócić. W ostatnim czasie jednak artyska mierzy się problemami ze zdrowiem. Dlatego też jej przyjaciele zdecydowali się prosić ją o jedną rzecz. Jaką?

Przyjaciele proszą wokalistkę tylko o jedno

Céline Dion planowała trasę koncertową, która miała mieć miejsce w 2021 roku. Niestety odwołano ją z powodu złego stanu zdrowia wokalistki. Terminy koncertów zostały przełożone na ten rok, jednak i tym razem fanów czekał zawód. Trasa po raz kolejny została odłożona o rok. Choć artystka zapowiedziała, że wróci, jej przyjaciele mają nadzieję, że zmieni zdanie.

Przyjaciele Céline Dion nie mają wątpliwości, że najlepszym, co mogłaby zrobić piosenkarka, jest przejście na muzyczną emeryturę. Cierpiąca na wyniszczającą chorobę mięśni Dion, zdaniem jej przyjaciół powinna przedłożyć własne zdrowie nad karierę.

Myślicie, że artystka posłucha swoich najbliższych i porzuci śpiewanie?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Halber relacjonuje swój pobyt w szpitalu. Jej słowa są poruszające. "Leżałam na materacu, na korytarzu"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z pomnika Jana Pawła II trysnęła woda. Wielu zobaczyło w tym cud. Ceny za “Wodę papieską” wołają o pomstę do nieba

O tym się mówi: Adam Małysz z potężnym awansem. Były skoczek narciarski zyskał szansę na wielka karierę. Najnowsze doniesienia mediów radują fanów kultowego sportowca