Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Małgorzata Halber była prowadzącą na kanale Viva Polska. W osatnim czasie nie czuła się najlepiej i konieczny był pobyt w szpitalu. Halber nie ukrywa, że jej leczenie nie przebiegało w najlepszych warunkach. Wszystko relacjonowała w mediach społecznościowych. Jej słowa poruszają.

Małgorzata Habler kariera

Małgorzata Halber największą rozpoznawalność zyskała, jako prezenterka stacji Viva Polska. Po kilku długich latach, zdecydowała się odejść z telewizji i poświęcić innej pasji, jaką było pisarstwo. Wydała książkę, która znalazła się w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się książek w Empiku.

W 2018 roku pojawiło sie wznowione wydanie "Najgorszego człowieka na świecie", w którym znalazły się ilustracje wykonane przez samą Małgorzatę Halber. Pomimo odejścia z telewizji, fani prezenterki nie tracą z nią kontaktu, bo jest ona aktywna w social mediach. Ostatnio podzieliła się w nich relacją ze szpitala psychiatrycznego, do którego trafiła.

Małgorzata Halber/YouTube @Kultowe Rozmowy
Małgorzata Halber/YouTube @Kultowe Rozmowy
Małgorzata Halber/YouTube @Kultowe Rozmowy

Problemy ze zdrowiem Malgorzaty Halber

Małgorzata Halber na swoim profilu na Facebooku przyznała, że trafiła na oddział psychiatryczny. Lekarka namówiła ją, żeby wybrała prywatną placówkę. Prezenterka przyznała, że leczyła się wcześniej na NFZ i nie było to dla niej szczególnie przyjemne doświadczenie.

"Leżałam w państwowym szpitalu. Na materacu na korytarzu, w stołówce między gabinetem zabiegowym a palarnią" - tak Halber spotyka swój pobyt w państwowej placówce. Przyznała, że nie było jej łatwo, kiedy lekarz w obecności stażystów każdego dnia pytał, jak się czuje.

Tamto doświadczenie jaskrawo kontrastuje z tym, jak wygląda opieka w sektorze prywatnym. Tu była prezenterka może liczyć nie tylko na zapewniające poczucie intymności i prywatności rozmowy z lekarzem, a dwa razy na dobę, ma szansę brać udział w terapii grupowej. Małgorzata Halber nie ukrywa, że standardy opieki państwowej powinny być znacznie wyższ, podobnie jak nakłady finansowe na ten sektor.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Kompletne zniechęcenie w rosyjskim wojsku. Żołnierze mają dość, chcą wrócić do domu. Rosja ma wielki problem. Podjęto działania na podniesienie morale

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ania Bardowska wie, jak przykuć uwagę. Jej ślubna stylizacja nie pozwala od niej oderwać oczu

O tym się mówi: Najnowsza prognoza pogody synoptyków IMGW nie napawa optymizmem. Trzeba się spodziewać gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Może być niebezpiecznie