Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Anna Bardowska była jedną z uczestników programu "Rolnik szuka żony", gdzie poznała swojego obecnego męża, Grzegorza. Parę połączyło uczucie, które trwa do dziś. Nie tylko mają już za sobą ślub, ale także narodziny dwójki ich dzieci. Ostatnio Ania pochwaliła się ślubną stylizacją, jaką założyła na ślub przyjaciół. Jej sukienka przyciąga wzrok. Zresztą, zobaczcie sami!

Miłość w świetle kamer

Anna była jedną z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony", która walczyła o serce Grzegorza Bardowskiego. Rolnik od razu przypadł jej do gustu, a po kilku randkach i on uznał, że to właśnie Ania jest tą, z którą mógłby iść przez życie.

Uczucie, jakie połączyło ich przed kamerami, nie osłabło także po ich wyłączeniu. Para pobrała się i doczekała dwójki dzieci. Ania i Grzegorz Bardowscy cieszą się dużą sympatią widzów, o czym świadczy duża liczba oberswujących ich profil w mediach społecznościowych.

Anna Bardowska zadała szyku

Anna Bardowska dba o to, aby ich fani wiedzieli, co aktualnie się u nich dzieje. Ostatnio zamiściła w social mediach zdjęcie sukienki, w jakiej wybrała się na wesele swoich przyjaciół. Żona rolnika przyciągała wzrok kreacją w odcieniu błękitu, która była mocno prześwitująca.

Jej stylizację w tym dniu uzupełniało zamszowe bolerko w beżowym kolorze, buty w tym samym odcieniu i pasującą do nich niewielką torebkę. Do tego postawiła na bardzo delikatny make-up i proste włosy. Fani nie kryli zachwytu i chętnie komplementowali jej wygląd.

Stylizacja weselna Anna Bardowska/Instagram @Anna Bardowska
Stylizacja weselna Anna Bardowska/Instagram @Anna Bardowska
Stylizacja weselna Anna Bardowska/Instagram @Anna Bardowska

A jak wam podoba się weselna stylizacja Anny Bardowskiej?

To też może cię zainteresować: Kondolencje do Watykanu płyną z całego świata. Odszedł sekretarz Jana Pawła II

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Emeryci wypowiadają się o rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Opinie są mocno podzielone odnośnie obecnej sytuacji seniorów w Polsce. Jak to wygląda

O tym się mówi: Kolejne głośne rozstanie w polskim show – biznesie. Filip Chajzer i Małgorzata Walczak nie są już razem. Pojawiło się oświadczenie pary