Jak podaje portal "Jastrząb Post", Margaret przyjaźni się z członkami zespołu Kalush Orchestra, który triumfowali w trakcie tegorocznej Eurowizji. Piosenkarka zdradziła nie tylko, w jakich okolicznościach się poznali, ale także przyznała, że mają wspólne plany. Poznajcie szczegóły!

Ukraiński zespół wygrywa Eurowizję 2022

W sobotę odbył się 66. Konkurs Piosenki Eurowizja. Tegoroczną edycję wygrała ukraińska grupa Kalush Orchestra, która zaprezentowała piosenkę "Stefania". O wygranej pochodzącego z Ukrainy zespołu zdecydowało głosowanie widzów, w którym formacja zdobyła 430 punktów, przeskakując z czwartego na pierwsze miejsce.

Okazuje się, że z członkami zespołu Kalush Orchestra przyjaźni się Margaret. Piosenkarka opowiedziała o kulisach tej znajomości w rozmowie z dziennikarką portalu "Jastrząb Post". Ich znajomość rozpoczęła się w ubiegłym roku w czasie festiwalu odbywającego się w Rzeszowie (woj. podkarpackie).

Margaret o znajomości z Kalush Orchestra

Idea wspomnianego festiwalu, jak wyjaśnia Margaret, polega na współpracy między artystami z Polski, Białorusi i Ukrainy. Wszystko, "żeby połączyć te nasz kultury i pogłębiać stosunki pomiędzy nami". Margaret występowała wspólnie z Klaushem. Wyznała, że początki nie były łatwe, ale w końcu udało się im dogadać, a nawet "zaprzyjaźnić".

Piosenkarka przyznała, że ona i Klaush mają pewne wspólne plany. Dodała, że stara się wspierać swoich ukraińskich przyjaciół w trudnym czasie. Zdradziła, że kiedy tylko dowiedziała się o rosyjskiej agresji na Ukrainę, napisała do swoich przyjaciół i zapewniła o swoim wsparciu dla artystów.

Jesteście ciekawi efektów współpracy Klaush Orchestry i Margaret?

To też może cię zainteresować: Sharon Stone była jedną z najpopularniejszych aktorek. Jej życie kryje jednak wiele smutnych tajemnic, które ujrzały światło dzienne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pesymistyczne scenariusze ekspertów na najbliższe lata. Czy przyjdzie nam się mierzyć z kryzysem żywnościowym

O tym się mówi: Niepokojące słowa ministera rolnictwa. Czy czeka nas ogromny wzrost cen chleba