Marcin Hakiel w ostatnich tygodniach funkcjonuje w mediach głównie jako porzucony mąż Katarzyny Cichopek i nie hamuje się w wyrażaniu swojej opinii na temat rozpadu związku.

Wiadomo już, że to aktorka postanowiła zakończyć małżeństwo i wyprowadziła się domu tłumacząc, że każdy ma prawo być szczęśliwym. Pod jej adresem padły tez oskarżenia o zdradę czego nie potwierdziła.

Jak podaje portal „Super Express”, szukania szczęścia nie odmówi sobie także Marcin Hakiel, który podzielił się z fanami planami na przyszłość.

Tancerz wydaje się być już pogodzony ze statusem singla, ale może już niedługo go zmieni. Choć na razie nie jest gotowy na randkowanie, nie ukrywa, że chciałby kogoś poznać.

„Nie szukam, jak życie samo mi podsunie kogoś, to myślę, że po prostu się umówię i zobaczymy, co z tego wyjdzie…” – ujawnił celebryta w komentarzu dla „Super Expressu”.

Marcin Hakiel wyznał także, że chciałby po raz kolejny zostać ojcem i za pięć lat widzi się znowu z wózkiem dziecięcym. Na razie jednak jak sam tłumaczy, najważniejsze jest dla niego dobro dzieci ze związku z Katarzyną Cichopek. Jego syn Adam ma trzynaście lat, a córka Helena dziewięć.

Myślicie, że spełni swoje marzenie o trzecim dziecku?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Czy szykuje się jakaś akcja ze strony Białorusi. Łukaszenka wysyła wojska na naszą granicę. Jeden z opozycjonistów ujawnia prawdę o tych działaniach

Jak informował portal „życie.news”: Donald Tusk publicznie oskarżył Zbigniewa Ziobro o szantażowanie Jarosława Kaczyńskiego. Jest już odpowiedź ministra sprawiedliwości. O co tu chodzi

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Joanna Opozda zachwyca na nowych zdjęciach. Fani jednak martwią się o porzuconą żonę Antka Królikowskiego. Czy są jakieś powody do niepokoju

Sprawdź również ten artykuł: Przemysław Kossakowski odchodzi z telewizji. Sprawę skomentowała jego koleżanka z pracy. Barbara Kurdej-Szatan rzuciła nieco światła na tą decyzję