Jak podaje portal "Pomponik", Daniel Olbrychski i Tomasz Karolak świetnie dogadują się zarówno w pracy, jak i poza nią. Aktorzy na tyle dobrze czują się w swoim towarzystwie, że planują wyruszyć razem w podróż w nieznane. Poznajcie szczegóły tej wyjątkowej przyjaźni!

Tomasz Karolak nie kryje zachwytu przyjacielem

Okazuje się, że Tomasz Karolak i Danile Olbrychski nie tylko świetnie dogadują się na deskach teatru, ale także poza sceną. Ich przyjaźń zaczęła się w trakcie przygotować do spektaklu "Niespodziewany powrót", w którym obaj występują. Ich relacje już od jakiegoś czasu wykraczają poza ramy zawodowe.

Daniel Olbrychski, Tomasz Krolak/YouTube @ITSnews
Daniel Olbrychski, Tomasz Krolak/YouTube @ITSnews
Daniel Olbrychski, Tomasz Krolak/YouTube @ITSnews

Tomasz Karolak nie ukrywa, że "stali się kumplami", a on z przyjemnością wchodzi w "świat Daniela, jego przygody, opowieści i doświadczenia". Aktor znany m.in. z "39 i pół" przyznał, że na począytku czuł się onieśmielony tym, że przyjdzie mu występować u boku "ikony". Szybko jednak okazało się, że obawy Karolaka były niepotrzebne, bo udało im się znaleźć wspólny język.

Dla obojga przyjemnością jest wspólne spędzanie czasu i wyjazdy w Polskę ze spektaklem. Daniel Olbrychski zdradził, że sporo nasłuchał się o samotnych wypadach Karolaka i chciałby wziąć w takiej eskapadzie udział. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu Olbrychski przed kilkunastoma laty wybrał się w wyjątkową podróż z Warszawy do rodzinnego Drohiczyna.

Daniel Olbrychski / YouTube: Towarzyszka Panienka
Daniel Olbrychski / YouTube: Towarzyszka Panienka
Daniel Olbrychski / YouTube: Towarzyszka Panienka

Daniel Olbrychski nie zdecydował się na podróż samochodem, autobusem, czy pociągiem. Wybrał się w podróż konno! Pokonując w ten sposób aż 130 km. Z pewnością poradziłby sobie ze wszystkim, co mógłby przygotować dla niego Tomasz Karolak.

Zaskoczyła was przyjaźń między Tomaszem Karolakiem i Danielem Olbrychskim?

To też może cię zainteresować: Wybitny rosyjski opozycjonista o Zachodzie. „Ukraina płaci straszliwą cenę za kapitulacyjną pozycję Zachodu”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dzielna kobieta opowiada o byciu w służbie militarnej. Nigdy wcześniej nie trzymała w rękach tego, co teraz ma na co dzień

O tym się mówi: Ilona Łepkowska powiedziała szczerze, co myśli o Antku Królikowskim. Padły wyjątkowo mocne słowa