Media zaczęły rozpisywać się na temat ogromnej zmiany, jaka zaszła w wyglądzie Szymona Wydry, który karierę w show-biznesie rozpoczął jako uczestnik programu z gatunku talent-show.

Co słychać u piosenkarza Szymona Wydry? Jak dziś wygląda wokalista z zespołu "Carpe Diem"?

Jak pamiętamy, na przestrzeni jego kariery i rozwoju wokalnego, Szymon Wydra faktycznie mocno zmieniał swój wizerunek, a jego wielbicielki dość szybko musiały zacząć opłakiwać i jego długie, kręcone włosy.

Od kiedy znamy wyniki finału pierwszej edycji programu "Idol", minęły już prawie dwie dekady. Ten bardzo popularny program pozwolił wybić się wielu mniej lub bardziej utalentowanym osobistością muzycznym, a finalistą pierwszej edycji był długowłosy Szymon Wydra.

Wokalista w mgnieniu oka zyskał na popularności, a także zdobył serca wielu fanów i zakochanych w nim po uszy wielbicielek.

Z biegiem czasu mogliśmy obserwować ogromne metamorfozy, jakie zachodziły zarówno w jego repertuarze, jak i sposobie śpiewania, a najbardziej dostrzegalne były metamorfozy związane z wyglądem.

Dzisiaj, wygolony na bokach głowy, z irokezem na jej czubku wokalista wciąż aktywnie działa zawodowo w szeregach zespołu "Carpe Diem". Szymon Wydra zmężniał jeszcze bardziej, a po jego długich loczkach nie ma już śladu.

Jak się Wam podoba Szymon Wydra w takiej odsłonie?

O tym się mówi: W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej w miłosnym uścisku. Internauci nie kryli oburzenia

Zerknij tutaj: Danuta Holecka znalazła się znów na ustach wszystkich. Dziennikarka zaskoczyła widzów odważną metamorfozą