Maja Hyży swoją karierę rozpoczęła w 2013 roku dzięki programowi telewizji TVN „X Factor”. Piosenarka zajęła tam czwarte miejsce.

Maja Hyży opowiedziała o swoich ciążowych zachciankach

Maja Hyży bez wątpienia jest postacią, którą zna każdy. Kobieta zadebiutowała na szklanym ekranie wraz ze swoim ówczesnym mężem Grzegorzem Hyży występując w programie rozrywkowym o charakterze talent show. Para doczekała się dwójki synów, lecz ten związek nie przetrwał.

Potem każde z nich rozeszło się w swoją stronę robiąc kariery solowe i żyjąc własnym życiem, lecz sława pozostała u obojga z nich.

Wokalistka bardzo źle znosi ten okres

Maja Hyży następnie związała się z tajemniczym mężczyzną o imieniu Konrad, który nie jest osobą medialną. Doczekali się córeczki Antosi, a teraz spodziewają się kolejnej pociechy.
Maja Hyży jest obecnie w pierwszym trymestrze ciąży i niestety nie znosi najlepiej tego okresu. Towarzyszy jej złe samopoczucie i nudności.

Na szczęście Maja Hyży ma czas na spełnianie swoich ciążowych zachcianek. W ostatnim czasie wokalistka przygotowała nietypową sałatkę z rukolą, orzechami włoskimi, mandarynkami, serem camembert i sosem miodowo-mandarynkowym. Brzmi apetycznie?

fot. youtube
fot. youtube
fot. youtube

O tym się mówi: Znana modelka doczekała się bliźniąt. Cały proces ciąży dokumentowała w sieci

Monika Miller zdobyła się na szczere wyznanie. Zrobiła to w wyjątkowym stylu