Jak podaje portal "O2", Monika Miller po długim pobycie w szpitalu, zaczęła nadrabiać zaległości. W jej mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej wpisów. Nawet na TikToku pojawiło się kilka wyjątkowo zabawnych nagrań, w których celebrytka ujawnia zaskakujące fakty dotyczące jej życia prywatnego. Możemy się z nich dowiedzieć między innymi o tym, dlaczego wnuczka premiera nie chce się z nikim wiązać.

Monika Miller wraca do życia

O Monice Miller mówiło się w ostatnim czasie bardzo dużo, choć w niezbyt szczęśliwych okolicznościach. Wnuczka byłego premiera ma za sobą bardzo długi pobyt w szpitalu, gdzie lekarze starali się dociec, z jaką chorobą mierzy się celebrytka. W połowie grudnia Monika Miller poznała ostateczną diagnozę i mogła wyjść ze szpitala.

Teraz nadrabia stracony z fanami czas, wykazując się dużą aktywnością w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się z fanami radosną nowiną, że po przerwie wraca do prób. Gwizda musi ćwiczyć, bo jeszcze w styczniu ma się odbyć jej sceniczny debiut.

Wnuczka Leszka Millera korzystając ze znacznie lepszego samopoczucia, zamieściła także kilka ciekawych nagrań na TikToku. Materiały te, okraszone są dużą dozą pozytywnego nastawienia i humoru. W jednym z nagrań Monika Miller zdradza na przykład, dlaczego nie chce być w związku.

Monika Miller szczerze o związkach

Monika Miller przyznaje, że powodów podjęcia decyzji o życiu singla jest conajmniej kilka. Wśród nich wymieniła to, że jest introwertyczką, a także ma traumatyczne doświadczenia ze swoim byłym chłopakiem. Budowania relacji nie ułatwia jej również to, że ma "zerowe libido oraz przyzwyczajenie do toksycznych związków".

Fani gwiazdy starają się jej dodać otuchy i zapewniają, że przyjdzie kiedyś czas, kiedy uda jej odzyskać spokój ducha, a "wszystko jest jeszcze przed nią".

@monamilller

🤪”I’m not like the other girls”🤪 #2022 #mentalhealth #pl #polska #zdrowiepsychiczne #chad #depresja #czarnyhumor #tatuaże #relationship #ex

♬ Emotional Damage vs Pompeii - William Li

Zaskoczyło was szczere wyznanie Moniki Miller?

To też może cię zainteresować: Andrzej Piaseczny o Sylwestrze Marzeń. Ta szczerość mogła wielu zaboleć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki postanowił publicznie przeprosić Polaków. Czego dotyczyły przeprosiny

O tym się mówi: Eksperci nie mają dla Polaków dobrych wiadomości. Polską osiągnęła jeden z najgorszych wyników na świecie. O co dokładnie chodzi