Nicolas Cage jest wybitnym amerykańskim aktorem i reżyserem. Jego nazwisko jest znane niemal na całym świecie. Aktor znany jest z wielu filmów. Zagrał między innymi w takich produkcjach jak: „Śmiertelna pułapka”, „Skarb narodów”, czy „Bez twarzy”.

Wspaniałe wieści od Nicolasa Cage’a i jego 27-letniej ukochanej

W życiu prywatnym Nicolas Cage nie ma jednak szczęścia. Mężczyzna obecnie jest związany już z piątą żoną - Japonką Riko Shibata. Wcześniej Nicolas Cage był w związku małżeńskim z Patricią Arquette, Lisą Marie - córką Elvisa Presleya, Alice Kim oraz Eriką Koike.

Nicolas Cage ma obecnie dwójkę dzieci - syna Westona Coppolę Cage’a z nieformalnego związku z Christiną Fulton oraz syna Kal-Ela z małżeństwa z Alice Kim. Teraz aktor spodziewa się kolejnego potomka.

Znany aktor zostanie ojcem po raz trzeci

Nicolas Cage wydaje się być bardzo szczęśliwy u boku Riko Shibata. 27-letnia Japonka jest aż trzydzieści lat młodsza od znanego aktora. Wiek nie przeszkodził im jednak w stworzeniu zgranego związku.

Nicolas Cage i Riko Shibata poznali się zaledwie dwa lata temu na planie produkcji "Więźniowie Ghostland" w Japonii. Krótko po tym doszło do zaręczyn, a w 2021 roku Nicolas Cage i Riko Shibata wzięli ślub.

Niebawem ich rodzina się powiększy. Jak informują media, para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka.

O tym się mówi: Znana modelka doczekała się bliźniąt. Cały proces ciąży dokumentowała w sieci

Monika Miller zdobyła się na szczere wyznanie. Zrobiła to w wyjątkowym stylu