Hanna Śleszyńska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Mimo, że obecnie częściej widujemy ją na deskach teatru niż w kinie, ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról filmowych.

Widzowie na pewno kojarzą ją z niezapomnianej roli w serialu „Rodzina Zastępcza”.

Hanna Śleszyńska ma dwóch synów. Pierwszy z nich - Mikołaj - urodził się jeszcze w czasach związku aktorki z Wojciechem Magnuskim. Z kolei jej drugi potomek - Jakub - to owoc miłości z Piotrem Gąsowskim.

Starszy syn Hanny Śleszyńskiej wyrósł na prawdziwego przystojniaka
Jakub postanowił pójść za przykładem rodziców i także wykorzystać swoje umiejętności. Jest studentem Akademii Teatralnej we Wrocławiu, regularnie pojawia się na występach w teatrze i telewizji.

Mikołaj natomiast nie poszedł w ślady znanej mamy. Mężczyzna rozwija się w neurokogniwistyce. W ostatnim czasie obronił tytuł doktora.

W programie „Dzień dobry TVN” Mikołaj opowiedział nieco więcej o swoim zajęciu. Okazuje się, że neurokogniwistyka jest nauką na pograniczu biologii i psychologii.

„Próbujemy badać mechanizmy psychologiczne. Ja na przykład specjalizuję się w percepcji od strony mechanizmów mózgowych. Zajmuję się falami mózgowymi i ich roli w percepcji”- wytłumaczył starszy syn Hanny Śleszyńskiej.

Trudno go rozpoznać

Hanna Śleszyńska pochwaliła się w mediach społecznościowych naukowymi osiągnięciami syna. Trzeba przyznać, że jest czego gratulować. Mikołaj świetnie rozwija się w swojej dziedzinie i wystarczy mu życzyć kolejnych sukcesów.

O tym się mówi: Znana modelka doczekała się bliźniąt. Cały proces ciąży dokumentowała w sieci

Przy okazji fani Hanny Śleszyńskiej zauważyli, że Mikołaj wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Mężczyzna od 2019 roku jest szczęśliwym mężem pięknej Oli.

Monika Miller zdobyła się na szczere wyznanie. Zrobiła to w wyjątkowym stylu