Jak przypomina portal "Super Express", Janusz Gajos obchodził jakiś czas temu swoje 82. urodziny. W jego dorobku znajduje się wiele znakomitych ról filmowych, teatralnych i serialowych. Teraz aktor ogłosił decyzję, która zasmuci jego fanów. Czego dotyczy?

Janusz Gajos podjął trudną decyzję

Janusz Gajos jest absolwentem łódzkiej szkoły teatralnej. Występował na deskach wielu teatrów, choć to występy w kultowych produkcjach przysporzyły mu największe grono wielbicieli. Na jego koncie znajduje się rola w kultowych serialach "Czterej pancerni i pies", czy "Alternatywy 4" i filmach (m.in. "Człowiek z żelaza").

Janusz Gajos/YouTube @CANAL+ online
Janusz Gajos/YouTube @CANAL+ online
Janusz Gajos/YouTube @CANAL+ online

Od ponad pół wieku Janusz Gajos jest aktywny zawodowo. Nie tak dawno widzowie mieli okazję zobaczyć go w filmie "Kler", a niebawem będą mieli okazję obejrzeć "Fuks2", w którym również występuje. Niestety aktor nie ma już tyle siły co kiedyś i w związku z tym musiał podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu.

Jak donosi "Na Żywo", powołując się na słowa osób z bliskiego otoczenia Janusza Gajosa, aktor zdecydował się z występów na scenie. Zrobił to dla swojej ukochanej żony. Choć nie jest to dla niego łatwe, chciał oszczędzić żonie zmartwień i postanowił ograniczyć swoją aktywność.

Decyzja jest ostateczna o czym świadczy fakt, że nazwisko Janusza Gajosa zniknło już z listy aktorów zatrudnionych przez Teatr Narodowy, na deskach którego Gajos występował od dwóch dekad. Nie ulega wątpliwości, że miłość do żony okazała się silniejsza niż miłość do występów w teatrze.

Janusz Gajos/YouTube @Wieści 24
Janusz Gajos/YouTube @Wieści 24
Janusz Gajos/YouTube @Wieści 24

Żałujecie, że nie będziecie mogli już zobaczyć Janusza Gajosa na teatralnej scenie?

To też może cię zainteresować: Odeszła legendarna gwiazda rocka, założyciel jednego z popularnych zespołów. Fani nie mogą się z tym pogodzić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pojawił się ważny apel dotyczący pochówku. Czy zostanie wprowadzony obowiązek kremacji i kogo on obejmie

O tym się mówi: Nie milknie zamieszanie wokół słów Janiny Ochojskiej. Głos w sprawie zabrał były lider Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna