Elżbieta Zapendowska jest od wielu lat uznanym ekspertem w zakresie emisji głosu. Jako jurorka oceniał uczestników w takich programach jak „Idol” i „Must be the Music”.

Jak podaje portal „Super Express”, kobieta ma coraz większe problemy ze zdrowiem o czym świadczą ostatnie zdjęcia.

Zdjęcia pokazują stan

Elżbieta Zapendowska pojechała ostatnio do Opola by poprowadzić warsztaty w ramach swojej Szkoły Piosenki gdzie trenuje muzycznie głównie młodzież.

Na miejscu spotkała się z wokalistami, a potem z Narodową Orkiestrą Dętą w Lubinie o czym pojawiłą się informacja na Facebooku.

Wpisowi towarzyszyły także zdjęcia, które pokazują, że słynna jurorka rzeczywiście mocno podupadła na zdrowiu w ciągu ostatnich kilku lat.

Problemy ze wzrokiem

Elżbieta Zapendowska ujawniła niedawno, że ma spore problemy ze wzrokiem, które wpływają na jej całe życie. U 74-letniej ekspertki stwierdzono krótkowzroczność, jaskrę i zaćmę. Ostatecznie straciła już widzenie w prawym oku.

„Nie widzę na jedno oko i pogodziłam się z tym. Nie histeryzuję. Przyzwyczaiłam się do faktu, że tracę wzrok. Ostatnio odwiedziłam poleconą lekarkę i usłyszałam od niej: Gdyby przydarzyło się to pani jakieś 20 lat temu, operowalibyśmy. Teraz już nie” – opowiedziała była jurorka „Idola” dla Plejady.

Mimo wszystko się nie poddaje i nadal pracuje z osobami, które pragną śpiewać.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te sery zostały wycofane ze sprzedaży. Główny Inspektorat Sanitarny poinformował, że prawdopodobnie znaleziono w nim bakterie. Co się stało

Jak informował portal „Życie.news”: Co tak naprawdę wydarzyło się w Katowicach i dlaczego młoda kobieta znalazła się pod kołami autobusu? Świadek zdarzenia zabrał głos na ten temat

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Martyna Wojciechowska szykuje się do kolejne ważnej zmiany w życiu. Wiadomo co postanowiła zrobić po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim

Sprawdź także ten artykuł: Czy nauczyciele będą musieli odbyć obowiązkowe szczepienia przeciw SARS-CoV-2? Związek Nauczycielstwa Polskiego wyraził swoja opinię na ten temat