Marian Zacharewicz nie żyje. O tragicznym zdarzeniu poinformował Andrzej Kosmala, menadżer Krzysztofa Krawczyka, który postanowił pożegnać kompozytora krótkim wpisem.

Marian Zacharewicz nie żyje

Marian Zacharewicz był znanym kompozytorem i piosenkarzem. Czesto mozna spotkac sie z okresleniem, ze Marian Zacharewicz, który występował wspólnie z Ireną Jarocką był "ojcem jej sukcesu". tragicznym zdarzeniu poinformował Andrzej Kosmala, menadżer Krzysztofa Krawczyka, który postanowił pożegnać kompozytora krótkim wpisem.

- Zmarł Marian Zacharewicz. Wybitny kompozytor, animator życia muzycznego, twórca drogi artystycznej Ireny Jarockiej. Żegnaj przyjacielu, do zobaczenia! Dziękuję Ci za Twoją przyjaźń i dobroć. Po co ja mam teraz jechać do Trójmiasta, jak Ty mnie nie przywitasz i nie ugościsz? - napisał Kosmala na Facebooku.

Jak informował portal "Życie": KRZYSZTOF JACKOWSKI NIE CHCE ANGAŻOWAĆ SIĘ W POSZUKIWANIA IWONY WIECZOREK. ZNANY JASNOWIDZ NIE BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z DETEKTYWEM RUTKOWSKIM

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MA POWODY DO WIELKIEGO WSTYDU? TO, CO NA WIZJI POWIEDZIAŁ CZŁONEK JEJ NAJBLIŻSZEJ RODZINY MOŻE WYWOŁAĆ ZAMIESZANIE NA BRYTYJSKIM DWORZE