"Super Express" donosi, że nowa rola Mikołaja Roznerskiego to prawdziwa bomba. W emitowanym na antenie Telewizji Polskiej serialu "Osiecka", zagra Wojciecha Frykowskiego, męża tytułowej bohaterki.

Losy słynnej polskiej poetki i pisarki doczekały się ekranizacji

W rolę tytułowej bohaterki Agnieszki Osieckiej, wcieliła się Eliza Rycembel - jako młoda Osiecka.

Magdalena Popławska natomiast, pokazała się w serialu jako ta dojrzalsza pisarka, którą kojarzymy wszyscy.

Pierwszego męża legendarnej reżyserki, poetki, pisarki i autorki tekstów piosenek, wcielił się Mikołaj Roznerski, który dość ciekawie opisywał relację między młodymi małżonkami.

Wojciech Frykowski, który był pierwszym mężem Agnieszki Osieckiej. Jego pojawienie się w życiu młodej artystki uchroniło ją przed kontynuacją toksycznej relacji z granym przez Jędrzeja Hycnara Markiem Hłasko. Niestety małżeństwo nie przetrwało zbyt długo, gdyż skończyło się po roku.

Jak opisał tę relację sam Mikołaj Roznerski, była bardzo czuła, gdyż Wojciech najzwyczajniej w świecie był zakochany w Agnieszce. Jednak widząc w artystce wielki talent, dostrzegł również sposobność, by na jej talencie zarobić. W związku z czym, małżonkowie mocno rozminęli się w oczekiwaniach. Ona chciała po prostu tworzyć jako artystka, on natomiast chciał, by pisała dla pieniędzy.

Aktor na swoim koncie na Instagramie opublikował post z zaproszeniem na seans.

Będziecie śledzić losy bohaterów serialu "Osiecka"?

O tym się mówi: ZUS wznawia wysyłanie ubezpieczonych na rehabilitacje. Które sanatoria znalazły się na liście i jakie warunki trzeba spełnić, by pojechać

Zerknij tutaj: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce