W 1983 roku w telewizji ukazała się wieloczęściowa opowieść o zakazanej miłości. Widzowie z zapartym tchem obserwowali dramatyczną fabułę, wczuwali się we wspaniałych aktorów i niemal jednogłośnie uznali filmową adaptację za lepszą od książki — rzadki przypadek.

Richard Chamberlain (Ralph de Bricassart), 85

Richard Chamberlain, zdobywca Złotego Globu za rolę w filmie The Thorn Birds, byłby marzeniem wielu pokoleń kobiet, jednak on się nimi nie interesował. Kariera aktorska Richarda była bardzo udana, ma na swoim koncie ponad 150 ról. Jednak żadna z ról nie mogła przewyższyć „The Thorn Birds” pod względem oceny.

Chamberlain to nie tylko aktor, ale także piosenkarz, pisarz i artysta.

Rachel Ward (Maggie Cleary), 62

Rachel pokonała około 70 aktorek na castingu. W rezultacie wygrała jej naturalna kruchość, która była potrzebna do wizerunku Maggie. Na planie między Rachel i jej „niekochanym mężem” Brianem Brownem, rozpoczął się romans, który wyrósł z legalnego małżeństwa. Para ma troje dzieci — dwie dziewczynki i chłopca, córka Matylda poszła w ślady swoich rodziców. Rachel nadal gra, ponadto jest filmowcem.

Brian Brown (Luke O'Neill), 72

Ten sam „mąż”, którego poślubiła Maggie, próbując zapomnieć o Ralphie. Aktor nadal aktywnie występuje w filmach i telewizji, w jego filmografii jest ponad 100 ról. Za rolę w „The Thorn Birds” był nominowany do Złotego Globu dla najlepszego aktora drugoplanowego. Szczęśliwie żonaty z Rachel Ward.

Christopher Plummer (arcybiskup Vittorio di Contini-Verchese), 90

Mimo zaawansowanego wieku Christopher nadal gra w filmach. W 2012 roku zdobył Oscara, Złoty Glob, Oscara i Nagrodę Gildii Aktorów dla najlepszego aktora drugoplanowego dla początkujących. Był nominowany za inne role, w tym za rolę w serialu telewizyjnym „The Thorn Birds”.

Jeśli chodzi o życie osobiste, aktor był trzykrotnie żonaty. W małżeństwie z Tammy Grimes miał córkę Amandę Plummer, która również została aktorką.

Brett Cullen (Bob Cleary), 63

Niewiele wiadomo o tym aktorze poza jego dorobkiem. Brett Cullen zagrał ogromną liczbę ról w filmach i programach telewizyjnych. W przeszłości, 2019, został dodany kolejny rok — rola Thomasa Wayne'a w filmie „Joker”. Aktora można również zobaczyć w serialach MASH, Star Trek, Cool Walker:

Texas Justice, Detective Monk, Desperate Housewives, Ellie McBeal, CSI:

Miami Crime Scene Investigation, Stay żywy ”,„Whisperer ”oraz w filmach„ Wyatt Earp ”,„ Apollo 13 ”,„Ghost Rider” i innych.

Brett jest żonaty z aktorką Michelle Little i ma córkę.

Jak informował portal "Życie": LECH WAŁĘSA POKAZAŁ NA FACEBOOKU ZDUMIEWAJĄCY OBRAZ I TRZY NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCE SŁOWA! O CO CHODZI BYŁEMU PREZYDENTOWI? DAJE JASNY SYGNAŁ DO DZIAŁANIA

Przypomnij sobie: ZDUMIEWAJĄCE DONIESIENIA O PAPIEŻU FRANCISZKU! CZY OJCIEC ŚWIĘTY PRZECHODZIŁ CIĘŻKĄ CHOROBĘ, KTÓRA MOGŁA SKOŃCZYĆ SIĘ ŹLE? PAPIEŻ ZASKOCZYŁ WYZNANIEM

Portal "Życie" pisał również: PORUSZAJĄCY WPIS BYŁEGO MĘŻA MARTY KACZYŃSKIEJ W INTERNECIE. MARCIN DUBIENIECKI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA BARDZO MOCNE SŁOWA. CHODZI O ZNANEGO POLITYKA