Jak podaje portal "Jastrząb Post", Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej. Tamtego dnia miała ze sobą list napisany przez swojego męża Jarosława Kukulskiego. Treść listu ujawniono po wielu latach od tego tragicznego dnia. Słowa w nim zawarte łamią serce.

Trudna miłość

Sława nie zawsze idzie w parze ze szczęściem w miłości, czego dowodem jest choćby związek Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Choć uchodzili za dobre małżeństwo, prawda o ich związku była znacznie bardziej skomplikowana. Wiele spekulowano o tym, że mąż Anny Jantar wdawał się w relacje z innymi kobietami.

Dla piosenkarki było to ogromnym ciosem, ale i tak nie chciała od niego odchodzić. W dniu swojej tragicznej śmierci Anna Jantar miała przy sobie list napisany przez jej męża. Z jego treści wynika, że wszystko w ich związku mogło ulec zmianie.

YouTube

Poruszająca wiadomość od Jarosława Kukulskiego do Anny Jantar ujrzała światło dzienne

14 marca 1980 roku Anna Jantar miała wylądować w Warszawie po wylocie z Nowego Jorku. Niestety samolot, którym podróżowała rozbił się niedaleko Okęcia. We wraku odnaleziono list, jaki piosenkarka miała ze sobą. Jego treść ujawniono po wielu latach od katastrofy.

"Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. PS. List taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama" - czytamy w wiadomości napisanej przez Jarosława Kukulskiego do Anny Jantar.

jastrzabpost.pl

Niestety tragiczny wypadek nie pozwolił dopisać szczęśliwego zakończenia do tej histori. Nie dowiemy się nigdy czy Anna Jantar zechciała dać mężowi szansę, czy może od niego odejść.

Poruszył was list Jarosława Kukulskiego do Anny Jantar?

To też może cię zainteresować: Szwagier Violetty Villas w zaskakującym wyznaniu o opiekunce kobiety. Padły mocne słowa. Czy konflikt artystki z rodziną to jej wina

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rafał Collins stracił cierpliwość do Daniela Martyniuka. Syn króla disco-polo nie pozostaje mu dłużny. Wymienili się "uprzejmościami"

O tym się mówi: Wiadomo ile może wynieść najniższa emerytura w 2021 roku. Emeryci raczej nie będą z tej kwoty zadowoleni