Nie da się ukryć – jesień zbliża się wielkimi krokami. Świadczy o tym nie tylko coraz bardziej kapryśna i słotna aura, niższe temperatury czy szybsze zachody słońca. Kolejną oznaką zbliżającej się chłodniejszej pory roku jest… koniec powtórek w telewizji – a przynajmniej tylko i wyłącznie powtórek.

Od września stacje telewizyjne zaproponują widzom sporo premier i nowych formatów, to jednak nie wszystko. Będą również wielkie powroty. Czego doczekają się widzowie na jesień 2020?

Ramówka Polsatu na jesień 2020

Według informacji, które podaje Viva, obecnie znane szczegóły jesiennej ramówki Polsatu ujawniono w niedzielny wieczór dzięki programowi „Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020”. Czy wśród nadchodzących premier i powrotów są większe zaskoczenia? Przekonajmy się.

„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube

Pierwszym formatem, który jesienią wróci na ekrany, jest „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Będzie to kontynuacja jedenastej edycji, którą zawieszono w marcu przez koronawirusa.

Gwiazdami, które pojawią się na parkiecie, będą: Ania Karwan i Janek Kliment, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska.

Na ekranach nie zobaczymy Marcina Bosaka, jednak zgodnie z decyzją ekipy nikt nie pojawi się na jego miejsce.

Ponadto doczekamy się kontynuacji również przerwanego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którego 13. edycji pojawią się wszystkie pierwotnie biorące udział w nagraniach sławy: Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Natalia Avelon, Kamila Boruta, Maurycy Popiel, Filip Gurłacz, Karol Dziuba i Czadoman.

Polsat ma ciekawe propozycje dla widzów. Źródło: gazetaprawna.pl
Polsat ma ciekawe propozycje dla widzów. Źródło: gazetaprawna.pl
Polsat ma ciekawe propozycje dla widzów. Źródło: gazetaprawna.pl

Kolejnym wyczekiwanym powrotem będzie „Love Island”, prowadzone przez Karolinę Gilon, i kolejny, drugi sezon „Ninja Warrior Polska”.

Widzowie z pewnością ucieszą się także z emisji nowych odcinków programu „Nasz Nowy Dom”. Wróci również produkcja „Przyjaciółki”, w której pojawi się także Paweł Małaszyński.

Co więcej, na Polsacie znajdą się produkcje kryminalne – seriale „Bad Boy”, „Mayday” oraz „Solid Gold”.

Przypomnij sobie o… DYREKTORZY KIERUJĄ DO SANEPIDU WNIOSKU. CZY BĘDZIE MIAŁO TO WPŁYW NA TERMIN ROZPOCZĘCIA ROKU I ZASADY, NA JAKICH SIĘ ODBĘDZIE

Jak informował portal Życie: MINISTER EDUKACJI ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT POWROTU DZIECI DO SZKÓŁ. CO MA DO PRZEKAZANIA, TUŻ PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: NOWE ROZKŁADY JAZDY TRAMWAJÓW JUŻ OD DZISIAJ. CO SIĘ ZMIENIŁO W FUNKCJONOWANIU LINII TRAMWAJOWYCH