Jak podaje portal „Pikio”, Małgorzata Ostrowska nadal należy do bardziej lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wyjątkowy głos wokalistki zapada w pamięć, podobnie jak charyzma piosenkarki i jej wyjątkowe sceniczne kreacje. Ostatnio piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie.

W czasie epidemii

Epidemia koronawirusa sprawiła, że wiele gwiazd zdecydowało się zwiększyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. W ten popularny trend włączyła się również Małgorzata Królikowska. Z nagrywanych przez polskie gwiazdy i celebrytów filmików, mogliśmy dowiedzieć się, w jaki sposób spędzają czas społecznej kwarantanny.

Małgorzata Królikowska zainicjowała na kontach w mediach społecznościowych cykl nagrań „W co się bawić w czasie zarazy?”. Gwiazda nagrywa filmiki w swoim domu lub ogrodzie. Zawsze robi to samodzielnie. Na nagraniach pokazuje, jak wypełnia swój wolny czas. Mogliśmy m.in. zobaczyć jak gwiazda gotuje, a także w jaki sposób przygotowuje kosmetyki. Zdecydowała się podzielić także jedną ze swoich tajemnic.

YouTube

Szczere wyznanie

W jednym z ostatnich nagrań Małgorzata Ostrowska pochwaliła się swoim pięknym i zadbanym ogrodem, o który dba samodzielnie. Mogliśmy m.in. podziwiać własnoręcznie przygotowany przez wokalistkę skalniak. Gwiazda zdecydowała się przy okazji na szczere wyznanie dotyczące choroby, z jaką przyszło jej się zmagać.

„Ja w tym moim pięknym ogrodzie swego czasu przyjęłam na siebie kilkadziesiąt kleszczy w jednym roku, co zaobfitowało „cudowną” boreliozą. W związku z tym w tej chwili już pokornie koszę trawę, jak tylko urośnie. Myślę, że do wszystkich trendów niezwykle ważnych i ekologicznych należy podchodzić z rozsądkiem, co czynię” – powiedziała.

Gwiazda przekonała się na własnej skórze, że zagrożenie ze strony kleszczy jest realne, a zarazić możemy się nawet we własnym ogrodzie, choć wydawać by się mogło, że to bezpieczne miejsce.

Kosiarka...

Wieści z głębokiej zamrażarki... już nawet media o nas nie mówią... #wCoSieBawicwCzasieZarazy #Koronawirus #ZdrowkaZycze #ZostanwDomu #Kwarantanna

Gepostet von Małgorzata Ostrowska am Freitag, 5. Juni 2020

Spodziewalibyście się kleszczy w ogrodzie?

To też może cię zainteresować: Czy koronawirus zniknie wraz z nadejściem lata? Światowa Organizacja Zdrowia zajęła oficjalne stanowisko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kamil Sipowicz: co z jego nową miłością? „Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku”. Jego nowa miłość przerywa milczenie

O tym się mówi: Niezwykłe znalezisko w paczce. Poczta Polska wydała pilny apel do wszystkich Polaków